Galaxy S5 – screenshot benchmarku AnTuTu

0

Bylo jasné, že se nedlouho před oficiální představením dočkáme záplavy spekulací a informací ohledně chystaného modelu Galaxy S5. Během dneška se to však zprávami o nové vlajkové lodi Samsungu, která má být představena na Mobile World Congress 2014 v Barceloně jen hemží. Ne vždy však jsou informace takové, jaké jsme čekali.

gsmarena_001 (2)

Mnohokrát se hovořilo o dvou možných verzích Galaxy S5, nikdo to však s jistotou zatím nepotvrdil. Nasvědčovaly by tomu informace, které se objevily se zveřejněním screenshotů z benchmarku AnTuTu, v němž byl údajně test proveden s novým Samsungem.

Očekávané informace se zde rozchází s nově získanými z bechmarku. Procesor nového modelu by měl být Exynos 5420 o taktu 1,8 GHz, přičemž u počtu jader je uveden počet 4 + 4, půjde tedy o osmijádrový procesor big.LITTLE od ARM. Displej bude mít rozlišení Full HD (1920*1080), což je značně odlišné od 2K. Paměť RAM bude 3 GB, vnitřní paměť 32 GB a fotoaparát bude mít rozlišení 16 MP s možností nahrávání videa v 2160p.

Samozřejmě je možné, že nejsou screenshoty pravé, mohla by se jimi však nepřímo potvrdit spekulovaná informace, že telefony by měly být představeny dva. První verze, na které byl údajně benchmark proveden, by měla být představena začátkem příštího týdne na MWC 2014, hovoří se i o možné voděodolnosti. Podle Gforgames by druhá verze S5 s displejem s větším rozlišením mohla přijít až později v průběhu letošního roku. Jestli právě pro ni jsou připraveny prémiové materiály, jako je kov zadního krytu, se možná dozvíme již brzy.

Zdroj: GforgamesGsmarena, Sammobile

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here