LG G2 mini – předčasně a téměř oficiálně

0

Nizozemské zastoupení LG bylo trošku rychlejší, než být mělo. Podařilo se mu představit detaily chystaného modelu G2 mini ještě před veletrhem Mobile World Congress 2014 v Barceloně. My však díky této chybě známe specifikaci již dnes.

g2mini2

O teaseru, které model uvedl, jsme vám psali zde, kdy ještě nebylo jisté, jestli se zmenšené verze vlajkové lodi dočkáme. Nyní již víme, že přijde, a to v příštím týdnu. Budeme mít na výběr ze dvou verzí, kdy jedna bude mít procesor Snapdragon 400 od Qualcommu a druhá Tegru 4i od Nvidie. Oba procesory jsou čtyřjádrové s taktem 1,2 GHz, přičemž obě zařízení budou mít 1 GB RAM.

Verze bez LTE dokonce bude prodávána také jako dual-SIM. Displej o úhlopříčce 4,7″ se dočká rozlišení qHD (960*540), které se obvykle užívá u menších displejů. Bylo očekáváno, že by se mělo jednat o HD rozlišení, což se nyní již asi nezmění. Operační systém uvnitř přístroje by měl být Android ve verzi 4.4 KitKat s nadstavbou LG Optimus UI, přičemž budou podporována gesta jaká známe z klasické verze. Pravděpodobně se dočkáme i funkcí Knock On a Knock Code.

Vnitřní paměť dosáhne hodnoty 8 GB s tím, že bude rozšiřitelná pomocí karet microSD, zadní fotoaparát bude disponovat rozlišením 8 MP, přední bude mít 1,3 MP. Rozměry by měly být 129,6*66*9,6 mm. Nejzajímavější je kapacita vyjímatelné baterie, která bude mít slušných 2440mAh, takže by měla zaručit minimálně celodenní výdrž při plné zátěži.

Zdroj: Gsmarena, Phonearena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here