Disney představil svůj první smartphone Magic 1

0

Disney Phone

Máte rádi Mickey Mouse a Minniie, tak právě pro Vás máme dobrou zprávu. Společnost Walt Disney, která již delší dobu působí jako výrobce her pro Android zmiňme z jejich tvorby Where is my Perry?, Where is my Mickey?,  se rozhodla vyrobit první Disney smartphone s názvem Magic 1.

Jendá se 4,5″ smartphone s HD displejem, který pohání 1.2GHz čtyřjádrovým procesor MediaTek s 1GB RAM. Telefon všem majitelům nabízí 16GB datové uložiště a možnost pořizovat fotografie 8MPx fotoaparátem, jež je umístěn na zadní straně přístroje. Pro videohovory můžete použít 2MPx přední kameru. O chod telefonu se stará Android ve verzi 4.2.1, který byl přizpůsoben brandu Walta Disneye. Smartphone je momentálně k dispozici pouze na čínském trhu za 2000RMB (cca 6600 Kč). Případní zájemci si mohou vybrat i barvu přístroje k dispozici je bílém, růžovém či černém provedení.

Disney Phone   Disney Phone  Disney Phone

Tento kouzelný telefon je sice primárně určen pro děti, ale dokáži si ho představit i ve své kapse :-). Můžete si být jistí, že daný model vzbudí mnohem větší zájem u Vašich přátel, než například nejnovější Galaxy S4. Přeci jenom v každém z nás je trochu té dětské duše. 

Zdroj: gsminsider.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here