ALCATEL One Touch Idol X se začne prodávat v říjnu

0

ALCATEL ONE TOUCH IDOL X ALCATEL ONE TOUCH IDOL X

Včera v Hong Kongu Alcatel ohlásil začatek prodeje své nové vlajkové loďi One Touch Idol X, ten jsme již měli možnost vidět na letošním MWC. Novinka se snaží zaujmout kombinací jednoduchého elegantního tenkého designu a výkonných komponent.

IDOL X je vybaven velkým 5” Full HD IPS displejem,jenž je zapuštěn do 6,9 mm tenkého kompaktního těla. Srdcem přístroje je čtyřjádrovým 1,5GHz procesor s 2GB operační pamětí . Telefon je vybaven 16GB datovým uložištěm, které nabídne dostatečné místo pro fotografie z 13 MPx fotoaparátu. Výdrž telefonu zajišťuje lithiová baterie s kapacitou 2000 mAh. O chod celého přístroje se stará operační systém Android ve verzi 4.2 Jelly Bean, který  je rozšířen o rozhraní one touch live.

Zajímavostí, kterou se snaží odlišit od konkurence je podpora dvou SIM karet. To zdali nakonec uspěje velmi dobře vybavený Idol X v konkurenci LG G2, HTC One či Samsungu Galaxy S4 rozhodne nejspíš cena, kterou se dozvíme začátkem října, kdy se tento smartphone objeví na pultech naších prodejců.

Zdroj: tisková zpráva

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here