Zombie Driver konečně na Google Play

3

Již před více než rokem poprvé oznámená androidí verze veskrze oblíbené závodní hry z ptačí perspektivy zmixované se zombie vyvražďovačkou a šílenou arkádou, Zombie Driver, se včera v podvečer konečně dočkala oficiálního vydání na Google Play.

Stejně jako její sestra z velkých počítačů, i androidí verze nabízí povedenou grafiku, zničitelné prostředí, poměrné dlouhou příběhovou kampaň obsahující 31 misí a volné závody. To vše si můžete užít v 13 různých vozidlech, které lze pomocí 9 upgradů a nespočtu zbraní upravit do takřka neomezeného množství kombinací.

Ačkoliv je hra jako taková velmi povedená, tak se jí bohužel nevyhnuly určité potíže. Konkrétně ovládání na displeji údajně není úplně nejpohodlnější a to ani na relativně větším Nexusu 7.

Na druhou stranu, cena není nikterak vysoká a kromě drobných problémů s ovládáním jde o velmi povedenou hru, kterou si navíc můžete vyzkoušet skrze počítačové demo.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

3 KOMENTÁŘE

    • Hra naštěstí podporuje gamepad, takže pokud máte, tak doporučuji k Androidu připojit. 🙂

      Případně jsem viděl, že tam je víc možností ovládání. Kromě klasických on-screen šipek i joystick, kterej už vypadal použitelnějc.

      • To byla první věc, co jsem včera udělal – připojil k Nexu starý gamepad od Geniusu…ale to ovládání mi i tak nesedí, stejně jako změna ovladačů na obrazovce… Hrál jsem už dost „závodních“ her, kde byl pohled z vrchu a  většina z nich se mi ovládala mnohem lépe. Vím i proč – auto jelo vždy tam, kam jsem namířil páčku ovladače…když chci dolu u této hry, musím držet šipku nahoru. A to mi nesedí 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here