Top 10 nejpopulárnějších her minulého týdne | 22. týden

0

TOP10 hry

Víkend je opět před námi a to je ten správný čas vybavit váš tablet nebo telefon novými hrami. Máme pro vás připravený seznam Top 10 nejpopulárnějších her, ze kterého si určitě něco vyberete.

 

Jurassic World: The Game

V této netradiční hře budete stavět a vylepšovat svůj park s dinosaury. Budete se snažit vytvořit silný tým dinosaurů, abyste zvítězili v aréně. Vaším cílem bude, aby všichni dinosauři prospívali a vyvíjeli se v zajetí. Hra je inspirovaná filmem Jurský svět, takže je to příjemný doplněk filmu.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Beast Quest

V této hře se stanete bojovníkem a budete pobíhat po zasněžených kopcích, plážích někdy se ocitnete i na moři a budete bojovat proti příšerám, mezi kterými bude i yeti. Někdy se proti vám zjeví i více nepřátel, takže musíte dobře načasovat útoky a vylepšovat zbraně. Hra nabízí široký svět a také komba v bojích a tyto parametry nesmí chybět v žádné lepší bojové hře.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Jet Ball

V této hře vypustíte do vzduchu kuličku, která naráží do poskládaných objektů. Objekt zmizí, když se kulička něj odrazí. Poté kulička putuje směrem dolů a vy se snažíte kuličku odpálit opět odpálit směrem vzhůru. Tímto způsobem se snažíte odstranit všechny čtverečky, kuličky nebo kroužky, které se na hrací ploše nachází. Ve hře je také spousta power-upů, které vám dost pomohou. Většinou mají podobu raket, střel nebo se kulička rozmnoží a hra tak plyne rychleji.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Cow Evolution – Clicker Game

Tato hra je velmi netradiční a vtipná. Jde o jednoduchou klikací hru, ve které se staráte o krávy. Krávy napadl vir, díky kterému můžete sledovat, jak krávy mutují. Peníze vyděláváte za kravince, které krávy vytvoří. Za peníze si můžete koupit další krávy. Když budete mít stejné krávy, tak je nahradíte jinými, abyste měli více výnosů.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Nerds Adventure

Tato skákačka hodně připomíná hru Mario. Skáčete po plošinách, sbíráte mince, ničíte a vyhýbáte se drobným potvůrkám, aby vás nezabily. Hra má jednoduchý princip a v telefonu nebo tabletu vám nahradí hru Mario.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Kite Kombat

Tato hra má velmi originální náplň. Ve hře bojují proti sobě draci, které pouštíte na podzim na louce. Ve hře jsou dva módy (fight, survivor). V módu fight se snažíte druhému drakovi přetrhnout šňůru a poslat ho k zemi. V módu survivor se snažíte vyhýbat druhému drakovi, aby vám nepřetrhl šňůru.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Bike Racing 3D

V této hře se stanete jezdcem motokrosu a budete zdolávat nejrůznější tratě, na kterých vás čeká spousta skoků, lopingů, akrobatických kousků, proskakování obručí a rychlosti. Jen se snažíte projet dráhu v co nejkratším čase a někdy to není tak lehké jak se zdá. Zkuste a uvidíte.

bike racing 3D 2 bike racing 3D 3 bike racing 3D

 


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Modern Air Combat (3D)

V této hře se stanete pilotem rychlého stíhacího letounu a budete bojovat proti nepřátelským letounům, tankům, vrtulníkům nebo lodím. Ve hře se taky objevuje různé počasí v podobě bouří, deště, dne a noci. Hra nabízí pěknou grafiku a realistické chování letounů.

modern air combat modern air combat3 moderna air combat2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Mr. Muscle

V této hře se snažíte silákovi přidávat váhu na jeho činku, ale musíte si dávat pozor, aby se nepřevážil. Čím více váhy mu přidáte, tím větší skóre dostanete. Své dosažené skóre můžete porovnávat s kamarády a soutěžit mezi sebou.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Lara Croft: Relic Run

Tato akční endlessrun hra je dobrý doplněk k filmům Lara Croft. Ve hře se s Larou snažíte doběhnout co nejdál a musíte překonávat spoustu překážek v podobě děr v zemi a velkých propastí. Hra vás pohltí při dlouhých skocích, takže si hru dokonale užijete.

lara lara2 lara3


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here