Top 10 nejpopulárnějších her minulého týdne | 16. týden

0

TOP10 hry

Víkend už je v plném proudu a my vám opět přinášíme seznam top 10 nejpopulárnějších her, z kterého si můžete vybrat hru na vaši neděli.

 

Implosion – Never Lose Hope

V této hře budete bojovat proti jiné formě života za přežití lidské rasy. Hra nabízí konzolovou kvalitu a zvuková stránka hry se nahrávala v Hollywoodských studiích. Tato bojová hra nabídne opravdový herní zážitek.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Does not Commute

V této hře se stanete řidičem auta, který se snaží dojet z jednoho místa na druhé určené místo v co nejlepším čase. Čas se postupně krátí, ale můžete ho prodloužit sbíráním časových kroužků. Vždy když nabouráte, tak se vaše auto zpomalí, takže se snažíte nebourat. Během hry se dostanete do několika aut včetně popelářského vozu nebo sanitky. Hra nabízí velmi příjemnou grafiku.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

EA Sports UFC

V této hře se stanete bojovníkem MMA, který bojuje v ringu proti jinému hráči. Ve hře můžete kopat kopat i boxovat mnoha způsoby. Některé zákroky mohou být dost brutální. Na výběr budete mít ze 70 bojovníků ve čtyřech kategoriích. Pokud máte rádi bojové sporty, tak si stáhněte tuto hru.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Dragon Hills

V této hře se stanete bojovníkem, který jezdí na drakovi a ničí vše, co mu stojí v cestě. Sbíráte mince, pohybujete se nad zemí i pod zemí a vyhýbáte se překážkám v podobě lávy a různých obranných valů s hroty. Za nasbírané mince si můžete koupit brnění pro draka, nový meč nebo jiné vylepšení. Hra je velmi zabavná.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Hellrider

Ve hře Hellrider se budete snažit dojet na motorce co nejdál. Na výběr budete mít ze čtyř postav, se kterými budete likvidovat protivníky a vyhýbat se překážkám. Hra sice nenabízí nejlepší grafiku, ale je pěkně zpracovaná a své příznivce si najde.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Banana Pirate

V této hře je vaším cílem posbírat co nejvíc banánů. S postavou piráta jdete po mole plném zatáček a nesmíte spadnout do vody. Když spadnete do vody, tak se uloží vaše skóre, které můžete později překonávat nebo porovnávat s kamarády. Hra se svojí grafikou vrací do historie, ale to není na škodu.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Secret Passages: Hidden Objects

V této logické hře se ztratí otec hlavní postavy a vy jí musíte pomoct ho najít. Půjdete po jeho stopách a budete objevovat dávné civilizace a nacházet různé předměty, které se vám budou hodit a pomohou vám ve hře.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Slot Machine: Magic

Tuto hru bychom mohli zařadit do kategorie simulátorů výherních automatů. V tomto simulátoru hrajete na automatu s kouzelnickým motivem. Automat má 5 otočných částí a spoustu výherních kombinací. Pokud hledáte levnější způsob než hraní naživo, tak sáhněte po této hře.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Who Stole Me?

V této hře se snažíte vysvobodit zvířátka, která jsou uvězněná v bublinách. Zvířátka vysvobodíte tak, že praskáte bubliny stejné barvy, které jsou vedle sebe. Hra je jednoduchá na ovládání a také si u ní odpočinete. Spolu s příjemnou grafikou tu máte ideálního společníka na odpočinek po obědě.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Plunder Pirates

Ve hře Plunder Pirates můžete vytvořit svůj vlastní pirátský ostrov, o který se staráte a vylepšujete ho. Máte také možnost hrát a bojovat proti ostatním hráčům a podnikat útoky na jejich ostrovy. Pokud máte rádi strategické a budovatelské hry, tak si stáhněte tuto hru.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here