Top 10 nejpopulárnějších her – 4. týden 2014

0

RoboCop™

Hra vnikla na motiv nejnovějšího celovečerního filmu RoboComp, který se chystá na plátno kin již příští měsíc. V rámci hry ovládáte hlavního hrdinu Alexe Murphyho,  který pracuje jako policista a dosahuje vynikajících výsledků v boji s kriminalitou a korupcí v Detroitu. Až do chvíle, kdy utrpí rozsáhlé zranění. V rámci experimentu jsou mu do částku doplněny robotické součástky a tak se zrodí RoboCop – napůl člověk a napůl stroj. V rámci hry budete bojovat s nejmodernějšími zbraněmi proti různým zločincům. Pozor si však dejte na své okolí, kde na Vás neustále číhají protivníci, kteří neváhají použít střelné zbraně. Hra je zdarma s možností využití in-app plateb.

RoboCop RoboCop2 RoboCop1

http://www.youtube.com/watch?v=DmClYwmt13s

logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ETERNITY WARRIORS 3

Studio Glue přichází již se třetím pokračováním graficky velmi vyvedené akční RPG hry Eternity Warriors. V tomto pokračování si můžete vybrat ze tří hrdinů: bojovníka, mnicha či kouzelníka. Každý z nich se vyznačuje jiným herním stylem, na to musíte pamatovat celou hru a přizpůsobit tomu i strategii boje.  V rámci hry na Vás čekají nejrůznější úkoly, během jejich plnění narazíte na krvelačné příšery a zažijete nejedno dobrodružství.

 ETERNITY WARRIORS 3 ETERNITY WARRIORS 3_1 ETERNITY WARRIORS 3_2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

NRBlox – Blocks Puzzle Game

Procvičte své mozkové závity v rámci hry NRBlox. Vašim úkolem je uvolnit pomocí tahu cestu zelené cihličce k únikovému východu. První kola vyřešíte během pár vteřin s přibývajícím časem však budete trávit nad řeším stále více času.

NRBlox2 NRBlox1 NRBlox

http://www.youtube.com/watch?v=F8ALYP2QqIw<

logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Table Top Racing

Vyberte si jeden ze 17 angličáků a pusťte se do stolních závodů. Celkem na Vás čeká 8 různých tratí, kde můžete změřit své řidičské nadání se soupeři. V rámci jednotlivých kol můžete sbírat bonusy jenž se ukrývají pod otazníky, doporučuje je sbírat ukrývají se ta nejrůznější vylepšení, které Vám pomohou během závodu. Mezi jednotlivými koly  si můžete své vozidlo vytunit více než stovkou různých vylepšení, které Vám pomohou v zisku některého z 28 možných ocenění.

Table Top Racing Table Top Racing1 Table Top Racing2

http://www.youtube.com/watch?v=90N5esmqiQ4


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

World War: Real Strategy Pro

V rámci hry se stanete velitelem vojsk svobodného světa. Vaší úlohou je ochránit lidstvo před zlem, terorismem a válkou. Je jen na Vás jaké si postavíte vojsko a jakými zbraněmi ho vybavíte. Jakmile dokončíte stavbu Vašeho vojska, zvolíte si taktiku a můžete vyrazit do boje se zlem. Tato bojová strategie je velmi chytlavá dokáže Vás zabavit i na několik hodin.

 World War World War1 World War2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Bike Ridge – Turbo Rally Race

Motocykl je již připraven stačí nastartovat a vydat se na trať. Jestli chcete zvítězit je třeba jet na maximu, ale zároveň bezpečně obzvláště v zatáčkách kdy se stroj rád dostává mimo trať. Je jen na Vás jak se vypořádáte s konkurenci a zdali zvítězíte.

 Bike Ridge Bike Ridge1 Bike Ridge2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Rally Race 3D : Africa 4×4

Rally Dakar již sice skončila, ale vy máte stále příležitost se pustit do závodění na původním africkém kontinentu se hrou Rally Race 3D.  V rámci jednotlivých rychlostních zkoušek na Vás čeká nejedno dobrodružství v podobě pouštních dun či nejrůznějších zvířat, jako na účastníky slavné rally Paříž-Dakar.

 Rally Race 3D2 Rally Race 3D1 Rally Race 3D


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Great Heroes – Firefighters

V rámci hry se stanete řidičem hasičského vozu, který má za úkol dojet co nejrychleji k požáru. Řízení hasičského vozu není vůbec jednoduché o tom se můžete přesvědčit sami v rámci hry, kde na vás vyjma jízdy vpřed, vyhýbání se vozidlům či autobusům čeká také parkování. Po příjezdu k požáru se stanete skutečným hasičem a pustíte do boje s ohněm z místa kde jste zaparkovali.

hasici hasici1 hasici2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Gun Strike 3D

Ve hře jste v pozici vojáka, který má za úkol zničit všechny nepřátelé. K dipozici máte několik desítek zbraní, které jsou doplněny o granáty. Je jen na Vás zdali se rozhodnete pro boj zblízka či se sniperskou zbraní budete číhat na soupeře. Boj se odehrává ve třech různých lokalitách konkrétně ve městě, v poušti a v zimní krajině.

 Gun Strike Gun Strike2 Gun Strike1


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

XField Paintball 2 Multi beta

Máte rádi paintball? Zní-li Vaše odpověď ano, pak se můžete pustit do tréninku na vašem smartphonu či tabletu. Můžete buďto hrát v herním modu 3 na 3 nebo 5 na 5 s umělou inteligencí, nebo využít zabudovaného multiplayeru.

 XField Paintball XField Paintball1 XField Paintball2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app