TOP 10 nejlepších nových her pro Android [říjen 2014]

0

Přehled deseti nejlepších nových her, které byly uvolněny během měsíce října pro hraní na zařízeních s Androidem.

NBA 2K15

Nová verze NBA2K15 opět sází na věrnost, po grafické i herní stránce se příliš neliší oproti předchozím verzím. Pokud nepatříte k basketbalovým „fajnšmekrům“ a vystačíte si s neaktualizovanými soupiskami a o něco horší grafikou, stále můžete sáhnout po loňském dílu, který stojí zhruba polovinu.

Ke stažení v Amazon AppStore

NHL 2K

NHL 2K přichází s aktuálními soupiskami nejslavnější hokejové ligy světa a opět bude sázet především na realističnost. Velkým plusem je také spolupráce s herními ovladači, které se po několika letech opět vrací na mobilní Android. Díky nové platformě Android TV by jejich podpora mohl vydržet o něco déle a určitě ji uvítají i majitelé herních zařízení od nVidie.

Výhodou hokeje od 2K může být i fakt, že na Androidu prakticky neexistuje žádná konkurence. Hokej je mezi herními vývojáři trochu zanedbáván a například na osobních počítačích se jej fanoušci nedočkali už více než čtyři roky. Snad na Androidu ledová plocha vydrží o něco déle. Největší překážkou však může být vysoká cena, jež se zastavila těsně nad hranicí dvou set korun.

 nhl 2K 2 nhl 2K 1


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Retry

Hra na motivy Flappy Birds  využívá velmi jednoduchý herní princip a pokud jste někdy hráli například Flappy Birds, určitě vám nebude cizí. Vašim úkolem je proletět skrze co možná nejvíce překážek letadýlkem v malém rozlišení a nehavarovat. Díky vysoké citlivosti to není ani zdaleka jednoduché a obtížnost připomíná právě Flappy Birds, jež jí byl proslaven.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Botanicula

V rámci příběhu se s Vámi hra podělí o dobrodružství pěti přírodních tvorů (jmenovitě pan Lucerna, pan Větvička, pan Makovice, paní Houba a pan Peříčko), kteří se snaží zachránit poslední semínko svého domovského stromu před zlými bytostmi – parazity, kteří napadli jejich domov – strom.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Rollercoaster Tycoon 4

Hra přináší na displeje mobilních zařízení velmi dobře známy budovatelský režim, který staví hráče do role majitele a správce zábavního parku. V rámci hry máte za úkol vybudovat zábavní park s mnoha atrakcemi, občerstvením a suvenýry. Nezbytnou součástí je i starost o chod a management parku.  Mějte na paměti při stavbách svých velkolepých horských dráh, že o úspěchu či neúspěchu v této hře rozhoduje spokojenost návštěvníků. Možnost výstavby nejrůznějších typů stánků, kolotočů či horských drah je značně omezena oproti počítačovým verzi, avšak vývojáři slibují postupné rozšiřování atrakcí či dalších prvků o které budete moci rozšířit Váš zábavní park.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Lord of the Rings: Legends

Svoboda Středozemě visí na vlásku. Postupujte podle pokynů kouzelníka Gandalfa, který Vám pomůže najít legendární prsten. V rámci hry si můžete zvolit zdali budete hrát jako trpaslík, elf, člověk či Hobit. Po výberu se můžete ihned pustit do pátrání po prstenu a zničit síly zla.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Hellraid: The Escape

Hellraid: Escape je strhující akční adventura bez jakýchkoliv in-app nákupů, v rámci hry na Vás čeká pěkný příběh s unikátní atmosférou plný náročných hádanek , souboje s vychytralými démony a boj s černou magií.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Haegemonia: Legions of Iron

V rámci hry se ocitnete ve 22. století kdy téměř jedna miliarda lidí žije na různých planetách po celé sluneční soustavě. S růstem ekonomické a vojenské moci jednotlivých kolonií vzrůstá i napětí mezi původními obyvateli a kolonizátory. Vaším úkolem ve hře je prozkoumat a dobýt celou galaxii, na starosti máte kompletní vozový park, plán kolonizace a výzkum. Během hry na Vás čekají nejrůznější nebezpečí jako jsou černé díry, asteroidy, mlhoviny, kosmická mračna a červí díry či nepřátelské mimozemské rasy.

 Haegemonia 2 Haegemonia 1 Haegemonia


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Lego: Creator Islands

Hra Lego Creator Islands plná příšer, vozidel a domů, které můžeš objevovat. Úkolem ve hře je postavit hlavní ostrov pro minifigurky LEGO Creator. Jakmile budete s hlavním ostrovem hotovi můžete se pustit do něčeho většího a pokračovat ve stavění dalších ostrovů. Stále však se musíte starat i o hlavní ostrov, kde je občas potřeba něco přestavět! Pokaždé, když postavíte nový model, získáte žlutou kostku, která Vám zpřístupní další modely LEGO Creator, které lze využít ve hře.

 LEGO Creator Islands4 LEGO Creator Islands2  LEGO Creator Islands3


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Cars: Fast As Lightning

Blesk McQueen a Burák jsou hostiteli závodů v Kardanové lhotě, která nabízí nespočet netradičních tras. Vyzkoušejte si arkádové závody na vlastní kůži a pokuste se porazit všechny své soupeře. Když budete mít volnou chvíli můžete zkrášlovat Kardanovou lhotu nejrůznějšími nápis a stavbami, díky Vám se může zapadlá lhota přeměnit na prosperující město. Máte-li rádi Auta od Pixaru, pak tato hra nemůže chybět ve Vašem Androidu.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here