Taktická střílečka z ptačího pohledu Frozen Synapse konečně na Google Play

0

frozen synapse

Po dlouhých dvou měsících od oznámení a pouhém jednom dni od vydání skrze Humble Bundle with Android 6 se před pár hodinami objevila geniální taktická, tahová střílečka z ptačího pohledu – Frozen Synapse – na oficiálním androidím obchodě s aplikacemi, Google Play.

Stejně jako v případě verze dostupné skrz balíček Humble Bundle i na Google Play je prozatím pouze pozdní beta verze, která dle vývojářů může mít problémy s kolísavým počtem snímků za sekundu a drobnějšími grafickými chybami. Jinak by ale hra měla fungovat bez jakýchkoliv problémů, všichni současní zákazníci navíc samozřejmě dostanou i finální verzi hry.

Co se týče herního obsahu, tak je mobilní verze naprosto totožná s tou pro počítače. Nabízí tak jak 55 příběhem propojených scénářů pro jednoho hráče, tak i napříč platformami hratelný multiplayer. Jediné co chybí je obsah nedávného DLC RED, který se ale podle všeho chystá jako placený přídavek. Samozřejmostí je pak překopané ovládání, uzpůsobené pro doteková zařízení.

Frozen Synapse je na steamu dostupný pro většinu výkonných tabletů Androidem 3.0 a vyšším za cenu 134 korun českých. Případně lze zakoupit i skrze akci Humble Bundle with Android 6, kde je spolu s další šesticí her dostupný za nejméně $4,66, tedy cirka 95 korun českých.

Frozen Synapse je do tron-like světa zasazená strategická střílečka z ptačího pohledu, ve které se hráči po kolech střídají v plánovaní dalších tahů, které jsou následně ve stejném čase provedeny. Nabízí jak kdykoliv přerušitelnou hru pro více hráčů, tak kampaň pro hráče jednoho. Vedle hratelnosti se vyznačuje také stylovou grafikou a naprosto nezaměnitelným soundtrackem.

PS: Kdyby si chtěl někdo Frozen Synapse zahrát, tak se bránit nebudu; na steamu i ve hře pod přezdívkou petrroll.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

www.youtube.com/watch?v=eenv5T5E6Gg

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here