Ha-loo propojuje mobilní služby a volání po internetu, účtuje po vteřinách

0

ha-loo

Včera spustila své služby nová virtuální síť ha-loo. Provozovatelem je ha-vel internet s.r.o. a síť jako první propojuje jak mobilní služby, tak i volání po internetu. Ha-loo funguje v mobilní síti T-Mobile a určitě má co nabídnout.

Hlavním lákadlem je účtování po vteřinách, které by mělo být spíše samozřejmostí. Do vlastní sítě nabízí volání v sazbě 1 Kč/min a do ostatních sítí za dvě koruny. Za odeslaní textové zprávy zaplatíte 1,3 koruny a do vlastní sítě pak 1 Kč. S datovou nabídkou je to o něco horší, 100 MB dat pořídíte zhruba za 75 korun. Existují však balíčky, díky kterým se cena postupně snižuje. Za 200 MB tedy zaplatíte jen 140 Kč atd. Na druhou stranu, jedná se o povedený základní tarif, navíc lze kombinovat klasické volání s levnějším voláním po internetu.

Ha-loo zatím nabízí pouze jeden předplacený tarif – základní. Je možné, ba pravděpodobné, že časem dojde k rozšíření nabídky. Předplacený tarif je třeba udržovat za poplatek 45 Kč/měsíc. Poplatek závisí na počtu uživatelů v sítí – čím více jich bude, tím méně zaplatíte.

Pokud zkombinujete mobilní služby a volání po internetu, tedy služby ha-loo pevná a ha-loo mobil/wi-fi/3G, budete platit jen 0,5 Kč do vlastní sítě a 1 Kč/min do cizí.

Kartu je možné objednat za 150 korun, buďto on-line nebo telefonicky. Na SIM kartě by měla být stejná výše kreditu.

zdroj: smartmania

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here