Recenze: 100 Doors 2013

4

Dnes se podíváme jen krátce na pokračování hry 100 Doors. A proč jen krátce? O této hře se toho ani moc nedá napsat, přesto si zaslouží pozornost nejednoho z nás.

Hlavolam

Když přišel první díl 100 Doors, nikdo tuto hru neznal, ale dnes o ní ví snad každý. Tato hra patří k nejlepším hlavolamům na Android a ani jeho pokračování se nemá za co stydět. Najdete zde přes 100 různých dveří, které budou ale pokaždé zamčené. Vy je samozřejmě bude muset odemknout a hra vám to pořádně stíží. Žádné dveře totiž nejsou stejné a ani jejich způsob odemykání není stejný.

Recenze: 100 Doors 2013

Styl hry

Princip této hry je tedy jasně daný. Odemknout nějakým způsobem zamčené dveře, které vás posunou k dalším dveřím a ty zase k dalším a takhle stále dokola. Hra má celkem 120 levelů, přičemž prvních 20 se může zdát jednodušších, ale to se záhy rychle změní, protože hra pořádně přitvrdí. Pokud si nebudete vědět rady, hodně hráčů se obrací na youtube, kde jsou vypsané všechny levely s návody, které byly zatím prolomeny. K odemčení dveří máte neomezené množství pokusů.

Recenze: 100 Doors 2013

Ovládání

Když jsem si hru stáhl, vůbec jsem nevěděl, co mě čeká a tak jsem se zasekl hned v druhém levelu. Asi 20 minut jsem přemýšlel jak na to a nakonec mi pomohla až má žízeň. Ano, správně žízeň. Abych se napil, tablet jsem odložil a až v tu chvíli jsem si všiml pohybu kuličky, která otevírala dveře. Po chvilce na to mi vlastně došlo, že hra využívá veškerého příslušenství v telefonu. Otáčení telefonu do stran, třesení k rozházení věcí (na obrázku trubek), dokonce i hlasitost samotného zařízení atd.

Recenze: 100 Doors 2013

Závěr

S návodem to jde dobře, bez něj to opravdu drhne a tak nad touto hrou strávíte mraky času. Zkrátka hlavolam, jak má být. Z Google Play si ho můžete stáhnout zdarma.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

4 KOMENTÁŘE

  1. Ano máte pravdu, nevšiml jsem si toho. Odkázal jsem se na návody a tam právě byla zmíněna tato ˇchybaˇ, takže asi ani oni si toho nevšimli.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here