Google mapy se objeví v SUV Kia Sorento

1

Kia UVO

Google a automobilka Kia uzavřeli partnerství, které jistě potěší zájemce o stále populárnější vozy Kia.  Google dodá svou oblíbenou aplikaci s mapovými podklady Google maps do nejnovější verze systému UVO, který je součástí vozů Kia.

Integrace map Googlu  do systému Kia není vše, co spolupráce přináší. Pro všechny budoucí majitele Kia, se v budoucnu naskytuje možnost plné integrace jejich Androida s automobilem. Již nyní budete moci navigaci ovládat příkazy z Vašeho smartphonu, ulehčíte si tak zdlouhavé zadávání příkazů přes ovládací tlačítka integrovaného displeje. Navíc do navigačního systému bude také integrovaná služba Google Places(místa), která umožní kdykoliv během pár sekund nalézt nejbližší restaurace, benzinové pumpy či opravny. Kia také přidá nejpozději ve 2. čtvrletí podporu Androidů pro  UVO eServices.

Navigace od Googlu by se měla objevit v již v 1. čtvrtletí 2013 v modelu SUV Sorento ve verzi pro rok 2014 . S největší pravděpodobností se Google mapy dostanou i do ostatních vozů Kia, ale tuto informaci Kia nezveřejnila. Uvítali byste navigaci od Googlu integrovanou ve Vašem voze?

Zdroj: kiamedia.com

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here