Legendární hra Theme Hospital z roku 1997 portována na Android [aktualizováno]

2

 

Někteří z vás si možná vzpomínají legendární strategii Theme Hospital, kterou v roce 1997 vydalo EA. Ve hře je vaším úkolem vybudovat prosperující nemocnici, kde budou spokojeni pacienti s nejrůznějšími (a často komickými) nemocemi. Během hraní se tedy budete starat o ordinace a operační sály, najímat a dále vzdělávat lékaře i další pracovníky nemocnice a rozhodovat o sudech pacientů.

Theme Hospital je rozdělen do úrovní, přičemž v každé úrovni dostanete k dispozici prázdný herní plán a seznam cílů, kterých musíte dosáhnout pro úspěšné dokončení úrovně. Důležitým ukazatelem ve hře je spokojenost pacientů, počet vyléčení a samozřejmě finance, které by neměly dosáhnout červených čísel.

 

Neoficiální verze portovaná na Android je určena pro zařízení s rozlišením 800×480 nebo vyšším. Nejlepší hratelnost je samozřejmě zajištěna na tabletech s většími displeji.

Aktualizace: Placená verze údajně porušuje licence open source softwaru, doporučujeme proto stáhnout následující port od Alana Woolleyho, který je k dispozici zdarma na těchto stránkách.

2 KOMENTÁŘE

  1. Nějaký důvod, proč porušuje licenci open source softwaru? I open source software se může prodávat, důležitý je přistup k zdrojovým kódům. Také můžu začít prodávat instalačky Ubuntu/Debianu/…. a je to v pořádku, když budou zdrojové kódy (alespoň na vyžádání) k dispozici

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here