Roland-Garros 2012 – nejaktuálnější informace z French Open ve vašem Androidu

0

Patříte mezi fanoušky tenisu? Pak by vám neměla uniknout oficiální aplikace Roland-Garros 2012, která nabízí nejaktuálnější informace z letošního grandslamového turnaje French Open.

  

Samotné French Open bude zahájeno 27. května, kvalifikace na turnaj ale budou probíhat už od 22. května. Aplikace umožňuje zobrazovat kompletní výsledky utkání (včetně živého sledování a statistik), zajímavé články, videa, informace o hráčích a možnost nastavení upozornění pro zápasy, které vás zajímají. Potěšení budou jistě také samotní návštěvnící turnaje, pro které jsou k dispozici podrobné mapy a 3D prohlídky stadionu i okolí. Nechybí dokonce ani jednoduché tenisové hry a propojení aplikace s vaším účtem na Facebooku a Twitteru.

Aplikace Roland-Garros 2012 pro Android, kterou vytvořil francouzský operátor Orange ve spolupráci s IBM, je kompletně přeložena do angličtiny. Velikost aplikace je 11 MB, v případě používání některých dalších funkcí (například 3D prohlídky), bude vyžadováno stažení dodatečných dat.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here