Legendární Carmageddon přijde pro Android 10. května, prvních 24 hodin za vskutku speciální cenu

0

Carmageddon

Pravděpodobně jediný a nejen díky tomu také bezesporu ten nejlepší simulátor přejíždění chodců v šílených vozidlech – legendární Carmageddon byl pro Android a iOS představen již před necelým rokem. Mezi tím, konkrétně v říjnu loňského roku, byla vydána verze pro iOS tablety. A za několik dní přijde konečně řada i na Android.

Šílená závodní hra se na Google Play konkrétně objeví už příští pátek, tedy 10. května letošního roku. A jako by už samotné vydání nebyl dostatečný důvod k oslavě, tak bude navíc prvních 24 hodin od zveřejnění dostupná za vskutku speciální zaváděcí cenu – zdarma.

Vzhledem k omezení Google Play, které zabraňuje přepínat mezi placenou a zdarma dostupnou aplikací, bude pak bezplatná verze z Google Play stažena a nahrazena placenou. Autoři se nicméně dušují, že budou aktualizacemi podporovat obě verze stejně a neplatící zákazníci tak nebudou nikterak znevýhodňováni.

A kdyby i to bylo pro někoho málo, tak pokud se do vydání zaregistrujete na stránkách Carmageddon.com, tak navíc získáte možnost vyhrát tričko a originální kopii původního Carmageddonu pro PC na GOG.com.

Androidí port Carmageddonu slibuje přinést kompletní obsah původní hry, tedy 28 nebezpečných nepřátel, 11 šílených prostředí, kampaň pro jednoho hráče s 36 závody, 30 kompletně zlikvidovatelných vozidel a samozřejmě spoustu šílené zábavy.

httpv://www.youtube.com/watch?v=YstkViZ696o

Via: droidgamers

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here