Gameloft chystá hru Gangstar Vegas [video]

0

Gangstar Vegas

Herní sérii Gangstar od Gameloftu asi není nutné příliš dlouze představovat. V každém z dílů se dostanete do kůže hlavního hrdiny, který plní různorodé úkoly ve městě. Jednoduše řečeno se tedy jedná o mobilní klon slavnějšího GTA. Gameloft nedávno vydal teaser, který potvrzuje brzké vydání čtvrtého dílu hry, který bude zasazen do Las Vegas.

Bohužel toho zatím o Gangstar Vegas moc nevíme, protože zveřejněné video neobsahuje žádné záběry ze hry ani podrobnosti o hře. Už nyní je však jasné, že v Gangstar Vegas nebude nouze o zbraně, rychlá auta, krásné ženy a hazardní hry. To vše opět v otevřeném světě velkoměsta s velkým množstvím jednotlivých misí.

Hra Gangstar Vegas bude dostupná pro Android a iOS, datum vydaní ale zatím vývojáři nezveřejnili. Záhadou také zůstává, zda Gameloft vydá titul jako placený, tedy že uživatel jednou zaplatí za stažení hry, nebo bude Gangstar Vegas obsahovat nepříjemné mikrotransakce, které jsou ale jediným spolehlivým způsobem, jak hru ochránit před pirátstvím.

via Android Community

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here