Karetní hra Hearthstone:Heroes of Warcraft bude pro Android dostupná v roce 2014

1

Karetní hra Hearthstone Heroes of Warcraft

Herní vývojářská společnost Blizzard, která je současně i vydavatelskou firmou, momentálně vyvíjí karetní hru Hearthstone, což je tahová strategie. Ta je v současné době k dispozici v beta verzi pouze na PC. Na BlizzConu v Anaheimu v Kalifornii pak společnost Blizzard oznámila, že se v roce 2014 objeví i na Androidu a iOS.

Blizzard můžete znát především díky herním sériím Diablo, Starcraft a zejména kvůli World of Warcraft. Právě karetní hra Hearthstone je onlinovým multiplayerem a vyvinuta na motivy World of Warcraft, proto je její podnázev „Heroes of Warcraft“.

Herní titul Hearthstone je sice free-to-play, ale již u beta verze na PC se postupně ukazuje, že je těžké do hry neinvestovat peníze. Základ hry je pak velmi podobný hře Magic:The Gathering, kde máte k dispozici i ilustrované a animační akční efekty pro lepší zážitek ze hry.

Firma Blizzard pak hlásí, že bude hra k dispozici později v roce 2014, není tak prozatím stanovené konkrétní oficiální datum vydání, nicméně se ji dočkáme na chytrých telefonech i tabletech.

Zdroj: AndroidPolice

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here