Into the dead – hororová oddechovka [recenze]

0

into

Dnes se krátce podíváme na jednu zajímavou oddechovku, u které je možné strávit nějaký ten čas navíc, protože je to velmi chytlavý titul.

Hra si na nic nehraje a nenabízí zbytečné možnosti, které jsou ve finále stejně k ničemu. Ihned na začátku vám hra ukáže, že cílem je dojít co nejdále to půjde. Háček je v tom, že proti vám začnou povstávat zombie a vy se jim musíte vyhýbat. Pokud tak neučiníte…ať je vám země lehká. K vaší obraně si můžete dokoupit zbraně, kterými můžete zombie zastřelit, ale pouze ty, které stojí přímí před vámi.

2013-05-11 16.12.46

Protože neustále běžíte, vyhýbání nebude tak jednoduché a rychlé uvažování bude více než potřeba k tomu, abyste například nevběhli zombie do pasti. Oni vás stejně jednou dostanou, takže poté se vám započítá uběhnutá vzdálenost, počet zabitých zombie a za to pak dostáváte peníze, které využíváte ke koupi dalších zbraní.

V menu si ještě můžete vybrat jedno ze čtyř možností ovládání a poté vzít nohy na ramena a utíkat co nejdále to jen půjde. Z počátečního pole, kde bez problémů uvidíte zombie s předstihem, vběhnete do pole s konopím a poté do lesa, kde se váš rozhled výrazně sníží a útěk bude o to složitější.

Během útěku můžete sbírat krabice, ve kterých jsou bonusy, jako třeba náboje navíc. Při hraní jsem si všiml, že nad těmito krabicemi poletují havrani, takže je takto můžete nalézt. Hra je ke stažení zdarma a na odbourání nudy doporučuji.

Hodnocení: 9/10


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here