LG chystá voděodolný Optimus GJ

0

LG Optimus GJ

LG představí na Taiwanu velmi zajímavou novinku s názvem Optimus GJ. Vlastně ani nejde o úplnou novinku, protože Optimus GJ je převlečenou verzí Optimusu G v odolnějším kabátku. Jinak se tento týden představený smartphone výbavou neliší od bývalé vlajkové lodi.

LG Optimus GJ se může pochlubit cerfitikací IP57, která by měla zajišťovat nejen částečnou odolnost proti prachu, ale zejména ochranu při ponoření do vody po dobu 30 minut, a to až do hloubky jednoho metru. Velkých změn se dočkal design, který je mnohem hranatější a připomíná spíše starší smartphony korejského výrobce, například LG Optimus 4X HD.

Vzhledem k tomu, že výbava by měla zůstat stejná jako u Optimus G, můžeme očekávat 4,7″ IPS displej s rozlišením 1280 x 720 pixelů, čtyřjádrový procesor Snapdragon S4 taktovaný na 1,5 GHz, 2GB RAM a 32GB vnitřní paměť, kterou lze dále rozšířit pomocí slotu na micro SD karty. Chybět by neměl ani 13mpx zadní fotoaparát s natáčením Full HD videí, 1,3mpx přední kamerka pro videohovory, NFC a nevyjímatelná baterie o kapacitě 2100 mAh. Operačním systémem nejspíš bude Android 4.1 Jelly Bean.

Smartphone by měl být představen na Taiwanu 22. května a v Japonsku už nabízí obdobný model tamní operátor NTT DoCoMo. Dostupnost na evropských trzích zatím nebyla potvrzena.

LG Optimus GJ 1

zdroj: Unvired View

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here