Humble Bundle for Android 6 – sedm úžasných her (nejen) pro Android za libovolnou cenu

1

HumbleBundle

Po chutném předkrmu v podobě víkendového výprodeje, který lze mimochodem až do dnešního večera stále zakoupit, se včera večer z ničeho nic objevilo pokračování všemi hráči oblíbené akce Humble Bundle with Android s pořadovou číslovkou 6.

Navzdory pořadovému číslu ovšem nepřináší šestici her, jak by se dalo čekat, ale rovnou sedm prvotřídních nezávislých titulů. Pro představu mezi nimi jsou takové perly jako retro zombie přežívačka Organ Trail: Director’s Cut, dnes již skoro legendární point-and-click adventura Broken Sword: Shadow of the Templars – Director’s Cut a nebo na Android oficiálně zatím nevydaná taktická tahová střílečka s božsky stylizovanou grafikou Frozen Synapse.

Již tradičně je ke všem hrám dostupná jak verze pro Android, tak i Linux, OSX a Windows. Nechybí ani tradiční klíče pro aktivaci na steamu a plnohodnotné soundtracky v FLAC/MP3. Jedinou výjimkou je hra Pulse, která je prozatím v dostání pouze pro Android, a Frozen Synapse, který je pro Android stále v betě, byť dle vývojářů již bez problémů funkční.

Samozřejmostí je pak možnost zaplatit libovolnou částku, pouze pro získání Frozen Synapse a Broken Sword: Shadow of the Templars – Director’s Cut je třeba zaplatit více než aktuální průměr. Poslané peníze lze také rozdělit mezi vývojáře, společnost zastřešující Humble Bundle a dvojici už tradičních charit Eletrocronic Frontier Fundation a Child’s Play Charity.

Více než průměr

  • Frozen Synapse – tahová, strategická střílečka z ptačího pohledu (geniální soundtrack)
  • Sword: Shadow of the Templars – Director’s Cut – legendární point & click adventura

Základní balíček

  • Aquaria – 2D fantasy akční adventura  odehrávající se pod vodou
  • Fractal – minimalistická logická hříčka (úžasný soundtrack)
  • Organ Trail: Director’s Cut – retro zombie přežívací adventura
  • Stealth Bastard Deluxe – poměrně klasická stealthová skákačka
  • Pulse – postřehově rytmická hra s geniální stylizací a soundtrackem (od tvůrců Splice)

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here