Dumb Ways to Die – hra inspirovaná slavným virálem dorazila na Android

0

Dumb Ways to Die

Dumb Ways to Die je název známého virálního videa, které má za necelý rok bezmála šedesát milionů shlédnutí na YouTube. Letos na jaře se toto video od Metro Trains Melbourne, které se snaží originální a zábavnou formou apelovat na bezpečnost v okolí železnice, dočkalo zpracování ve formě hry pro iOS. Minulý týden se však konečně dočkali také majitelé smartphonů a tabletů s Androidem, když se hra se stejnojmenným názvem objevila v Google Play Store.

Dumb Ways to Die 1 Dumb Ways to Die 3

Dumb Ways to Die 4 Dumb Ways to Die 2

Dumb Ways to Die obsahuje celkem 15 miniher, přičemž v každé z nich je vaším úkolem zabránit smrti roztomilé postavičky. Všechny minihry, které se během hraní náhodně střídají, jsou inspirovány už zmíněným videem. Vyzkoušíte si tedy například vytahování vidličky z toustovače, ochranu intimních partií před piraněmi nebo zabíjení vos.

Za úspěšné dokončení každé minihry získáte body, přičemž postupně dochází ke zvyšování rychlosti a tím i obtížnosti. Pokud ztratíte všechny tři životy, hra končí. Dosažením určitého počtu bodů navíc odemykáte jednotlivé postavičky známé z videa. Jedinou vadou na kráse hry jsou poměrně často se zobrazující reklamy, které není možné žádným způsobem vypnout. Dumb Ways to Die si můžete stáhnout zdarma z Google Play Store:


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

http://www.youtube.com/watch?v=IJNR2EpS0jw

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here