Představen LG Vu 3 – Když jde výrobce proti proudu

1

Close window

Výrobce LG představil 3. generaci svých mobilních telefonů řady Vu, která se spíše řadí do třídy phabletů. Disponuje IPS displejem s úhlopříčkou 5,2 palců a pouhým HD rozlišením, 1280 x 960 pixelů. Jako jeden z mála výrobců se rozhodl osadit telefon displejem s poměrem stran 4:3, jako je tomu například u iPadu. U většiny všech nových zařízeních se můžete setkat s poměrem stran displeje 16:9.

Co vám vlastně taková změna přináší? Hlavní výhodou displeje může být snadnější brouzdání na internetu, nebo čtení elektronických knih. Některé uživatele může zklamat obtížnější ovládání telefonu jednou rukou, protože je znatelně širší než jiné telefony. Dalším problémem může být sledování filmů, kdy bude obraz z horní a dolní části oříznutý.

Plynulý chod celého systému a těch nejnáročnějších aplikací zajistí špičkový procesor Snapdragon 800 a grafický čip Adreno 320. Pro pořizování kvalitních snímku vám poslouží snímací zařízení s rozlišením 13MPx, poskytující optickou stabilizaci obrazu. Samozřejmostí bude kapacitní stylus, který budete moct vložit do těla zařízení, tak jako například u modelů Samsung Galaxy Note.

Zdroj: gsmarena

1 komentář

  1. Vypadá hodně zajímavě, já sám jsem zvědavý, jestli se bude u nás taky prodávat. Byla by to škoda, kdyby ne.
    Ještě bych váhal mezi G2 a tímto. Fakt se jim poslední dobou ty mobily daří na vysoké úrovní.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here