Deus Ex: The Fall na Android vyjde někdy v září

0

Deus Ex

Začátkem června představené cyberpunkové RPG Deus Ex: The Fall, které je již od 11. července dostupné na iPadech nové generace, vyjde na Android někdy v průběhu září letošního roku. V rámci blogového příspěvku k příležitosti přidání podpory pro iPad druhé generace to potvrdili zástupci Eidos Montreal.

Přestože zatím nebyla oficiálně oznámená cena, tak se dá předpokládat, že bude stejná jako u iOS verze, tedy 6.99 amerických dolarů neboli přibližně 136 korun českých.

Za tuto cenu dostanete stylizované akční RPG s důrazem na příběh, který přímo navazuje na děj románu Deus Ex: Icarus Effect. Zahrajete si tedy na Bena Saxona, bývalého příslušníka SAS, kterého zradí současní kolegové ze společnost Tyrants – shodou náhod té stejné, ze které pocházejí bossové Human Revolution.

Můžeme-li soudit na základě několika málo recenzí iPad verze, tak by měl být herní styl velmi podobný jako u Deus Ex: Human Revolution z počítačů a velkých konzolí. Většina situací by tak měla být řešitelná jak hlasitě , tak i tiše a v některých případech dokonce i diplomaticky.

Zdroj: Eidos via droidgamers

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here