Voděodolný telefon bez kompromisů ve výbavě – LG Optimus GJ

4

Vodotěsných chytrých telefonů od uvedení Xperie Z stále přibývá. LG Optimus GJ je novinkou, která právě rozšiřuje tuto novou kategorii smarphonů. Pod vodou vydrží až 30 minut bohužel se nedoporučuje potápět do hloubky větší než 1 metr

LG Optimus GJLG nabízí 4,7″  True HD IPS displej s rozlišením 1280 x 720. Srdce telefonu tvoří čtyřjádrový procesor Krait běžící na frekvenci 1,5Ghz s grafikou Adreno 320 a 2GB RAM. Datové uložiště uživatelům nabídne komfortních 16 GB, které je možné rozšířit pomocí micro SD karet.   Na zadní straně najdeme 13 MPx fotoaparát s automatickým ostřením a led bleskem, pro videohovory lze využít přední 1,3MPx kameru. Baterie o kapacitě 2280 mAh, zaručí dostatečnou výdrž přistroje.

Jedná se o velmi povedený telefon z dílny LG, který splní očekávání i náročnějších uživatelů. Bohužel stále není jasné zdali se tento model objeví i na českém trhu.

Zdroj: GSM Arena

4 KOMENTÁŘE

  1. „LG Optimus GJ vám umožní vyměnit baterii, což jiné značky u svých vodotěsných telefonů neumožňují.“ Zapoměli jste na samsung galaxy s4 active, ten má taky vyměnitelnou baterii.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here