Aplikace Nvidia TegraZone je dostupná pro všechna zařízení s Androidem

0

 

Nvidia Tegrazone 1 Nvidia Tegrazone 2

Aplikace TegraZone od známého výrobce čipů Nvidia existuje už dlouho, dosud však byla dostupná jen pro zařízení s procesory Tegra 2, Tegra 3 a Tegra 4. Po poslední aktualizaci na verzi 2.9.0 přibyla mimo jiné kompatibilita se všemi smartphony a tablety, které mají Android 2.2 nebo vyšší. Aplikaci si můžete bezplatně stáhnout z Google Play Store (viz odkaz na konci článku).

TegraZone je především obsáhlý katalog her optimalizovaných pro mobilní procesory od Nvidie. Pokud vlastníte zařízení s procesorem od jiného výrobce, musíte počítat s tím, že část titulů nebude kompatibilní. TegraZone však neslouží jako plnohodnotný obchod s aplikacemi, stažení a nákup jednotlivých her totiž probíhá standardně přes Google Play Store. Kromě toho aplikace obsahuje sekci s novinkami týkajícími se čipů Tegra a her pro ně určených.

Aktualizace na verzi 2.9.0 dále přinesla integraci Google Play Game Services, která umožňuje získávat nejrůznější ocenění za stahování, hodnocení a sdílení her dostupných v TegraZone. Přibyla také možnost přihlášení pomocí účtu Google+, podpora herních konzolí Nvidia Shield a MadCatz MOJO nebo opravy drobnějších chyb.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

via Android Central

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here