2 Player Reactor – změřte reflexy s okolím!

4

Dnes se podíváme na další hru, která dokonale ozkouší Vaše reflexy. A co je ještě lepší, porovná je s jedním až čtyřmi soupeři a to vše na jednom telefonu bez nutnosti připojení k internetu!

Abychom si to tedy ujistili, nejedná se přímo o jednu hru, nýbrž o sestavu přibližně 22 krátkých miniher zaměřených nejen na postřeh ale leckdy i elementární znalosti z ostatních oborů. Hra poté probíhá následovně, displej se rozdělí na dvě (ve verzi zdarma) nebo až na 4 (ve verzi za 56kč) stejně veliké díly, přičemž uprostřed se objeví zadání úkolu. Úkolem hráče je splnit úkol dříve než ostatní a získat tak bod. Takhle se různé minihry střídají a ten kdo má na konci nejvíce bodů vyhrává.

Minihry jsou poměrně nápadité a kromě postřehu otestují i vaše znalosti ze zeměpisu, biologie a matematiky. Vždy jde ale jen o lehké úkoly, které by zvládl průměrný žák 7. třídy základní školy. Nechybí ani možnost nadefinovat si minihry  které se ve hře budou střídat, náhodnost jejich pořadí anebo kolik bodů má být rozdáno za jedno kolo.

Vydavatel zvolil zajímavou distribuci, sobor mini her si můžete stáhnout ve dvou verzích. První z nich je 2PlayerReactor, ta je určena pouze pro dva hráče a je zdarma. Obsahuje přibližně 15 miniher, další se dají dokoupit za body, které získáte plněním jednoduchých úkolů, jako je například nainstalování aplikace od stejného studia nebo zaregistrování k odběru novinek e-mailem.

Druhá verze je 4PlayerReactor. Ta již obsahuje podporu až pro 4 hráče, v základní verzi je obsaženo všech 22 miniher s plnohodnotnější možností nastavení. Na druhou stranu stojí 56 korun.

Nakonec ještě doplním, že celá hra je plnohodnotně lokalizována do českého jazyka.

 

 

2PlayerReactor_QRFree
Zdarma - 2 Player
4PlayerReactor_QRPaid
~55 kč - 4 Player

App2SD: Ano
Velikost: 1,1 MB
Podporované verze Androida: 1,5+

4 KOMENTÁŘE

  1. Sice to je v češtině, ale překlad je někdy hrozný a některé fráze nejsou přeloženy vůbec. 😀 Ale nevím, třeba se to zlepšilo, už jsem to dlouho nehrál.
    A ona je tam už i nějaká minihra z biologie? 🙂

    • Osobně se mi překlad zdál poměrně dobrý, ano měl mouchy, ale překládal to člověk, ne Google překladač.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here