Asphalt 6: Adrenaline HD v Android marketu

3

Po dlohých 3 měsících od zahájení prodeje Asphaltu 6: Adrenaline HD v oficiálním obchodě Gameloftu jsme se konečně dočkali, hra se objevila i v Android marketu. Sice zde stojí celé $4 více ($3 – Gameloft; $7 – Android market), což je přibližně 72 korun, ale i tak se jedná o pozitivní zprávu. Konečně si totiž Gameloft začíná uvědomovat důležitost Android marketu, doufejme jen, že příště se zde nové hry začnou objevovat dříve a za stejnou cenu. Spolu s nedávnými změnami v jejich vlastním obchodě by tak konečně mohlo začít mít smysl jejich hry kupovat.

 

3 KOMENTÁŘE

  1. Zdravim, kupil som si tuto hru z gameloft stranky. Chcem sa len spytat, ci vam nahodou trochu nelaguje menu. vyberiem polozku a priblizne za 2-3 sekundy sa to otvori. Ale nie vzdy. Samotna hra ide super plynulo. Mam Samsung Galaxy s a Juweho romku.

  2. Me to taky dela na Gingerbread Darky ROM na Galaxy S, tak myslim, ze je to normalni problem s Gingerbread na Galaxy S. Uz jsem si na to zvykl a nevadi mi to.

  3. Nejde mi stáhnout z android marketu na acer iconia tab, pise to ze to nemuze najít pozadovanou aplikaci, nevite proc?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here