První fotografie chytrých hodinek Meizu Blue Charm

0

Čínský výrobce Meizu má za poslední dobu celkem úspěch, co se týče prodaných zařízení na různých územích. Tato společnost již od vzniku vyráběla telefony napodobující iPhone od Applu, za což se vůbec nestydí. Snaží se čím dál více designově podobat již zmiňovanému iPhonu, který je pro mnohé doslova „designový skvost“, a to jak po stránce hardwarové, tak i softwarové.

Řada Blue Charm nabízí design podobný iPhonu 5c, akorát ve zvětšeném formátu, tedy aspoň prozatím. Nově se do této produktové řady májí zařadit také hodinky, jenž nabídnout kulatý displej, jak vyplývá z první uniklé fotografie. Dále také nabídnout jedno senzorové tlačítko typické právě pro tuto značku. Celá tato řada vznikla pro nabídnutí kvalitního zařízení za nízké peníze, což se prozatím této společnosti daří. Částečně je to také útok na konkurenční značku Xiaomi.

meizuwatch

Pokud jejich hodinky nabídnout vkusný kulatý design a příjemnou cenu, tak mají šanci na velký úspěch. Hodně uživatelů preferuje právě hodinky s kulatým displejem, o čem svědčí velký zájem o Moto 360 a G Watch R. Dost bude také záležet na zvolení OS, protože mohou místo Android Wear nasadit svůj systém, který pro uživatelé nebude tak přitažlivý. Uvidíme, jak to nakonec celé dopadne, ale musím konstatovat, že jsem velmi zvědav.

Zdroj: phonearena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here