VotočVohoz přichází s mobilní aplikací

1

Znáte VotocVohoz.cz ? Pokud ne, vězte, že jde o internetový bazar/obchod/market s novým, použitým a nebo obnošeným oblečením. VotočVohoz je jeden z mála webů na tuzemském trhu, který nemá za cíl jen přeprodávat oblečení mezi mladými lidmi, jde o početnou komunitu lidí, kteří tvoří opravdu obrovský internetový obchod s oblečením – podobný kamenným second-handům.

Jako uživatel VotočVohoz máte několik možností. Buď budete pasivní uživatel a budete si pouze vybírat oblečení, které se Vám líbí a budete pouze nakupovat. Druhou možností je stát se aktivním uživatelem a ten má možnost vystavovat své zboží, které už prostě neunosí. Nastavit cenu, možnost výměny atd.

Máte tedy možnost jak zboží nakupovat, tak i vyměňovat nebo čistě prodávat. Počet nabízených položek na VV překračuje půl milionu. Vše je přehledně rozděleno do kategorií: ženy, muži, děti. Občas zde narazíte opravdu na nové, nenošené zboží, které prostě jen někomu nesedlo a jinde než na VV ho už neseženete. Ani ceny nejsou přemrštěné.

unnamed (1) unnamed  

VotočVohoz se nedávno rozhodlo expandovat, protože vycítilo, že hlavní flotilou uživatelů jsou mladí lidé. Pár dní zpět do světa vypustilo mobilní aplikaci, která je dostupná jak pro uživatele iOS, tak hlavně pro uživatele Androidu s verzí operačního systému 2.2 a vyšší.

V aplikaci samotné naleznete vše, co na internetové verzi a to dokonce v líbivějším a také rychlejším kabátku. Máte zde možnost filtrovat zboží podle velikosti, barvy, tedy tak, jako tomu je na webovém rozhraní. Aplikace samotná je velkou výhrou pro mladé lidi, kteří mají možnost nakupovat a prodávat své zboží i když nesedí doma za počítačem. Cílem tohoto internetového second-handu je pokrýt co největší počet vrstev lidí, aby si vybral nakonec úplně každý.

Pro všechny uživatele VV je dobrou zprávou také fakt, že je aplikace nabízena zcela zdarma. I když jde o první a nutno podotknout beta verzi, vše běží jak má a další aktualizace samozřejmě budou v brzké době následovat.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here