Vodafone MMS Editor – aplikace pro úpravu a sdílení fotek

0

Vodafone MMS Editor není v žádném případě jen k vytváření a odesílání MMS zpráv, jak se při pohledu na název může zdát. S touto aplikací totiž můžete obrázky upravovat a vylepšovat a poté je sdílet na sociálních sítích nebo je nastavit jako tapetu. Nechybí ani galerie obrázků Vodafonu a ČILICHILI.

Vodafone MMS Editor

Vodafone MMS Editor překvapí velkým množstvím nástrojů, pomocí kterých lze obrázky editovat. Můžete ořezávat, otáčet, přidávat rámečky a také používat některé ze 40 různých filtrů – lomografických, uměleckých, barevných i tiskových.

Po úpravě můžete samozřejmě obrázek uložit a sdílet ho. Co se sdílení týče, máte kromě už zmíněného odeslání jako MMS zprávy možnost sdílení na sociálních sítích (Facebook, Twitter) a také ve Foursquare, kde ho můžete přidat k libovolnému místu (venue). Pokud se vám váš „výtvor“ zalíbí natolik, že byste ho chtěli mít stále na očích, můžete ho nastavit jako tapetu na domovskou stránku Androidu.

Pro zájemce o zajímavé a vtipné obrázky se v aplikaci nachází také kategorie „Vodafone Galerie“, ve které najdete obrázky Vodafonu a ČILICHILI. Tyto obrázky můžete dále upravovat nebo nastavit jako tapetu.

Pokud vás Vodafone MMS Editor zaujal, podívejte se na Android Market, kde můžete aplikaci stáhnout zdarma. A v případě, že máte raději jablíčka, čeká na vás stejná aplikace zde.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here