Top 5: aplikace pro milovníky vesmíru

0

1. Star ChartstarchartheaderNamiřte telefon směrem k nebi a uvidíte, kam přesně se na nebi díváte, bez ohledu na to, jestli je den či noc. Posunováním telefonu uvidíte různé části oblohy a také, jak se vše v průběhu dne mění. Budou vám dokonce poskytnuty informace o jednotlivých souhvězdích. Naučte se, jak dostala Andromeda své jméno, nebo zjistěte, jak daleko jste právě od Pluta.

logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app


2. NASA AppnasaheaderNemohl by to snad být článek o astronomii, kdyby zde nebylo uvedeno nic od NASA. Získejte krásné fotografie vesmíru přímo od mužů a žen, kteří se tam nachází. Podívejte se na ohromující fotografie a videa, získejte aktuální informace o misích a dokonce se podívejte, co lidé Tweetli na jednom místě. Aplikace je aktualizována opravdu pravidelně, takže je to ideální místo, ze kterého můžete čerpat mnoho věcí o vesmíru.
logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app


3. Night Sky LitenightskyheaderStejně jako u Star Chart můžete držet telefon namířený k nebi kdykoliv a uvidíte to, co je nad vámi. Pohybujte telefonem a uvidíte všechny souhvězdí. K dispozici je placená verze této aplikace, která přichází s informačním balíčkem, obsahujícím informace o všech souhvězdích, hvězdách a planetách. Nicméně pro někoho, kdo se chce zjistit, co je nad jeho hlavou, i když právě svítí slunce, je verze Lite perfektní.
logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app


4. Astronomy Picture of the DayapodheaderPokud jste stejně jako já, fotkami vesmíru vždy naprosto ohromeni, pak je tato aplikace právě pro vás. Vidět něco, co na Zemi neuvidíte, je vždy velice poučné a tato aplikace vám přináší nové a zajímavé obrázky každý den. V hlavním menu se zobrazuje jedna krásná fotografie a Vy na ni můžete klepnout a získat informace o tom, co na ní je. Jděte do galerie a zde se můžete podívat na všechny fotky, které jste v minulosti vynechali.
logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app


5. SkyPortalskyportalheaderSkyPortal je jedním z nejrealističtějších hvězdných simulátorů. Držte ho opět směrem do nebe a uvidíte, co je nad vámi. Můžete se jen podívat na hvězdy, nebo na obrázky, které aplikace taktéž obsahuje. Můžete se posouvat do různých obdobích dne a týdne, abyste viděli, co se změní a nenechali si ujít oblíbenou planetu, či souhvězdí.
logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zdroj: Heavy

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here