Top 10 nejpopulárnějších novinek v Google play – 30. týden

2

Minulý týden započala v Londýně Letní olympiáda a spojení „olympic games“ bylo jedním z nejvíce vyhledávanějším spojením na Google play. Bohužel vedle spousty užitečných aplikací se na Google play objevilo i nemalé množství podvodných či nefungujících aplikací, které byly hojně stahovány. Během pár dní byly postupně z nabídky Google play staženy a tak k dnešnímu dni, tj. středě 1. srpna 2012, vypadá Top 10 nejstahovanějších aplikací právě takto:

King Fighter III

Akční mlátička ve stylu SEGA konzolí. Na vaší dovolené si vás policie splete s nebezpečným hledaným obchodníkem a zatkne vás. Přitom dostanete poměrně velkou nakládačku po které skončíte v komatu. Jakmile se z něj proberete, zjistíte, že ve vašem těle se nahromadila obrovská energie popuzovaná nespravedlností. Nyní už zbývá jen vzít věc do vlastních rukou a ukázat všem, zač je tomu pěst a kopačka.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Jelly Belly Jelly Beans Jar

Android svět teď žije novou verzí systému s označením 4.1 Jelly Bean. Není proto divu, že programátoři neváhali a vytvořili nesčetné množství aplikací s tematikou právě JB. Jednou z nich je právě i tento povedený live wallpaper. Fazolky můžete libovolně přidávat, šťouchat, odpalovat, hrát si s nimi, a nebo je všechny odstranit.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Soccer Kicks

Souhlasíte s rčením, že šampioni se nerodí, ale vytváří se? Máte rádi fotbal? Tak vyzkoušejte novou 3D sportovní odreagovačku, ve které budete moct cvičit své střely na branku. Hra také podporuje multiplayer na jednom zařízení.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Metal Gun – Blood War

Na konci 21. století prošla Země několika mezihvězdnými válkami s nesčetným množstvím nepřátel. Země je však svojí bohatostí na přírodní suroviny velkým lákadlem a tak opět čelí útoku. Vaším úkolem bude proniknout za nepřátelské linie a zničit jejich obranu, aby mohli být opět poražení.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Bike Race Free – Top Free Game

Prožeňte svou motorku po trati plné skokánků a ramp, sbírejte peníze, za které si můžete odemykat další tratě. Hra má jednoduché ovládání: ťukáním na display přidáváte plyn či brzdíte, nakláněním vyvažujete dopředu či dozadu. Ve hře na vás čeká 6 různých světů a 48 tratí. Do budoucna je přislíben i multiplayer mod.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Pool Mania

Pro všechny fandy a fajnšmejkry kulečníku přichází Pool Mania. Pokud někde máte chvíli čas nazbyt, například když čekáte na autobus či u lékaře, Pool Mania vás na tu chvíli zabaví. Ukažte, co ve vás je, když se chopíte tága. V arkádovém modu na vás čeká 90 úrovní.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Super Zombie Hunter

Zombie, zombie, zombie, zombie, zombie… Blíží se konec světa a města jedno po druhém pustoší nájezdy hladovějících nemrtvých. Naštěstí jste tu ještě vy a vaše puška. Vyrazte do ulic a rozstřílejte co nejvíce zombie budete moct. Trénujte svoje střelecké dovednosti, rychlost, ale i strategii.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Absolute RC Heli Sim

Absolute RC Heli Sim sám sebe tituluje jako pravděpodobně nejpovedenější RC helikoptérový simulátor pro Android. Textury i ovládání jsou velmi realistické, model reaguje svižně na ovládání o povětrnostní změny. Pokud nemáte dostatek peněz na opravdový model, můžete si vyzkoušet létání na tomto simulátoru. Navíc když se zřítíte, nemusíte investovat do oprav. Prostě si pustíte další hru… Létání je obzvláště pro nováčky velmi náročné a je třeba jej hodně cvičit.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Modern War

Staňte se dobrým velitelem, postavte vaši základnu, naverbujte a vycvičte své vojáky, zničte nepřítele a podmaňte si celý svět. Jedná se o MMO (Massively Multiplayer Online) hru, při které v reálném čase bojujete proti ostatním hráčům.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Mission Of Crisis

Taktická hra, při které se s jednotkou psích specialistů snažíte ochránit královská štěňátka před bandou zlých koček. V podstatě se jedná o variaci filmu Cats and Dogs. Současní hráči tvrdí, že tuto hru si určitě během krátké chvíle zamilujete.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Na jaké další zajímavé aplikace a hry jste v minulém týdnu narazili vy?

2 KOMENTÁŘE

  1. Bike Race Free – škoda, že se nehodnotí triky. Jinak fajnová hra.
    Soccer kicks – pěkná hra až na myšlenku. Musíte trefovat nějaké terče. Když netrefíte ani branku nic se nestane. Jenom se vám pořád ubírá jakási energie. Škoda tohoto no. Jinak to asi stojí za nainstalování. 😉

    • Me na Bike Race vadia pomerne velka rychlosti hry. Mozna to teda bude rychlosti telefonu, ale prislo mi to az takove prehnane rychle a nehratelne (na muj vkus). Zkousel jste ten RC simulator? Ja zjistil, ze litat s vrtulnikem asi neni zadna sranda, vubec mi to neslo, porad mi lital nekam pryc 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here