Sony Xperia LT29i Hayabusa: detailní výbava a další fotografie

0

Mezinárodní verze Sony Xperie GX, kterou zatím známe jen pod označením LT29i Hayabusa, se objevila na dalších fotografiích a s kompletními informacemi o výbavě.

 
 

Telefon je vybaven 4,6″ Reality displejem s HD rozlišením a technologií Bravia pro sytější zobrazení barev. Pod kapotou se ukrývá silné dvoujádro Snapdragon S4 taktované na 1,5 GHz, grafický čip Adreno 225, 1GB RAM a 16GB interní paměť rozšiřitelnou pomocí microSD karty. Chloubou je také fotoaparát, který nabídne rozlišení 13 megapixelů, LED blesk a nahrávání 1080p videí (ukázky fotografií najdete na konci článku). Na přední straně telefonu se nachází 1,3megapixelová kamera pro videohovory. K další výbavě smartphonu patří NFC, 1700mAh baterie a operační systém Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich s vlastní grafickou úpravou. Sony LT29i Hayabusa, které je tenké jen 8,6 mm, má také virtuální tlačítka na displeji ve stylu Galaxy Nexusu a logo Xperia na přední straně, které slouží jako notifikační dioda.

Zatím nevíme žádné informace o ceně ani dostupnosti na evropském trhu. Japonská verze Xperie GX by se na trhu měla objevit už v první polovině srpna, na mezinárodní verzi si však budeme muset počkat o několik týdnů až měsíců déle.

 

zdroj: gsma

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here