Top 10 nejpopulárnějších aplikací – 4. týden

1

Sochi 2014 WOW

Samsung vytvořil oficiální aplikaci pro letošní olympijské hry v Sochi 2014 WOW (Wireless Olympic Works). Ta přináší všechny potřebné informace o zimních olympijských hrách přímo do Vašeho Androidu.
Aplikace Vám nabídne obrovské množství užitečných informací o jednotlivých sportovcích, kteří se kvalifikovali na OH, sportech, aktuálních výsledcích, sportovních událostech či přehledu medailí.

Sochi 2014 WOW Sochi 2014 WOW Sochi 2014 WOW


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Energy Bar

Energy Bar je jednoduchý nástroj, který Vás bude informovat o aktuální kapacitě baterie ve Vašem telefonu. Informace Vám přináší prostřednictvím baru s pulzující animací v horní části telefonu.

Energy Bar Energy Bar Energy Bar


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Udemy

Udemy je aplikace, ve které naleznete nepřeberné množství on-line kurzů. Zasvětí Vás do světa programování, podnikaní, fotografování, marketingu, designu či dalších odvětví. Udemy Vám prostě pomůže proniknout do nových odvětví a pomůže Vám dostat se tam, kde potřebujete.

Udemy Udemy Udemy


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

EvolveSMS

EvolveSMS je textová aplikace, která umožní uživatelům rychle, snadno a zábavně se spojit se svými přáteli. Můžete posílat multimediální zprávy vč obrázků, videa, audio, kontakty, GIF…

EvolveSMS EvolveSMS EvolveSMS


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Equalizer + mp3 Player Booster

Všechny fanoušky hudby jistě potěší kvalitní přehrávač Booster, který zvládne přehrát hudební soubory v MP3. Na všechny skladby aplikuje nastavení jednoho z nejlepších equalizeru v Google Play. Ten vyjma úpravy přehrávané hudby nabízí také nejrůznější vizualizace pro Vás displej.

Equalizer Equalizer Equalizer


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

GMD Air Command Shortcut

Samsung na podzim představil novinku Air Command, ta přináší novou možnost ovládání přístroje. Bohužel tato novinka, je pouze v softwarové výbavě Note 3. Chcete-li také ve svém přístroji tuto vychytávku, pak si stačí nainstalovat tuto aplikaci a již můžete využívat menu se speciálními nástroji určenými pro Stylus.  Air menu lze vyvolat na přístroji vytažením stylusu či spuštění přes ikonu.

GMD Air Command Shortcut GMD Air Command Shortcut


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Quickr – Action Launcher

Aplikace Quickr Vám umožní rychleji ovládat Váš Android. V rámci aplikace máte možnost si nadefinovat až 4 aktivní zóny, které vyvoláte gestem tažení z boku obrazovky. K dispozici Vám jsou panely, které si můžete libovolně editovat. Panely mohou obsahovat ikony aplikaci, nastavení, odkazy, kontakty či jednoduché akce jako je například napsaní Tweetu, či příspěvku na FB. Aplikace je výborně zpracována a nabízí nový způsob ovládání.

Quickr Quickr Quickr


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Man Suit Photo Montage

Potřebuje si pořídit nový oblek? Jestliže ano, pak Vám příjde vhod tato aplikace. Stačí si vyfotit obličej a apikace Vás obleče do několika desítek obleků, vy si můžete vybrat jak barvu tak střih, který se Vám nejvíce podobá aniž by jste museli navštívit několik obchodů. Nebudete-li se moci rozhodnout mezi několika obleky, můžete odeslat fotku ke konzultaci komukoliv emailem, přes WhatsApp či Skype přímo z aplikace.

Man Suit Photo MontageMan Suit Photo MontageMan Suit Photo Montage


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Guide for Minecraft

Průvodce světem Minecraftu Vám nabídne kompletní návod, jak budovat a stavět v Minecraftu. Dále Vás provede celým světem a pomůže vám objevovat všechny místa a nacházet průchody, tak aby vaše hraní bylo mnohem zábavnější. V rámci průvodce naleznete cheaty, návody, videa a mnoho dalšího. Průvodce se hodí jak pro začátečníky tak i pro pokročilé.

Guide for Minecraft Guide for Minecraft Guide for Minecraft


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

YouSnap – Camera Scan to PDF

Výborný nástroj, který přijde vhod hlavně studentů a manažerům. Stačí během přednášky vyfotit stránku prezentace z jakéhokoliv uhlu a YouSnap se již postará o narovnání a úpravu fotografie. Vy si pak doma či v kanceláři můžete procházet poznámky jako by byly pořízeny z přímého pohledu.

YouSnap YouSnap YouSnap


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

1 komentář

Comments are closed.