Top 10 nejpopulárnějších aplikací – 3. týden

7

Air Call Answer

Pomocí této aplikace můžete příjímat příchozí volání mávnutím nad displejem přístroje i když tuto funkci Váš smartphone nativně nepodporuje. Air Call Answer2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Jelly

Jelly přináší nový způsob, jak hledat nejrůznější odpovědi pomocí obrázků. Stačí vyfotit předmět či objekt, který neznáte a zeptat se pomocí aplikace všech svých přátel na sociálních sítích. Vše je v rámci aplikace automatizováno, vy pouze vyfotíte označíte a o zbytek se již postará aplikace jako taková.

Jelly Jelly Jelly


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Engadget Mini

Mobilní aplikace technologického magazínu Engadget, který přináší denně aktuální informace z technologického světa. V rámci aplikace naleznete novinky, recenze, mix nejlepší fotografií, videí a příspěvků.

Engadget Mini Engadget Mini Engadget Mini


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

12Hours

Zajímavý widget analogových hodin, který automaticky zobrazuje události v následujících 12 hodinách pomocí vyznačení barevných zón na hodinách.  Vy se tak jednoduše pohledem dozvíte, kdy začíná další schůzka či jiná událost.

12Hours 12Hours1 12Hours2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Super Simple Sleep Timer

Tato aplikace přijde vhod Vám všem, kteří rádi usínáte při poslechu hudby, rádia či podcastu. Už se Vám nikdy nestane, že se ráno probudíte a budete mít mobil vybitý. Stačí nastavit časový úsek za jak dlouho se má daná aplikace vypnout a Super Simple Sleep Timer se již o vše postará.

Super Simple Sleep Timer Super Simple Sleep Timer


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Google Drive Sync (DriveSync)

Jednoduchý nástroj, který se postará o obousměrnou aktualizaci dat mezi Android zařízením a datovým uložištěm Google drive.

Google Drive Sync1 Google Drive Sync2 Google Drive Sync


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Cogi Voice Recorder

Jednoduchá a zároveň účelná aplikace záznamníku, která přijde vhod všem studentům a manažerům. K nahrávkám je možné přikládat fotografie, které Vám jsou následně k dispozici při přehrávání záznamu.

Cogi Voice Recorder Cogi Voice Recorder1 Cogi Voice Recorder2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

AppDeals

Aplikace nabízející aktuální seznam zlevněných aplikací a her z Google play.

AppDeals AppDeals AppDeals


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ScanWritr: scanner,PDF,editor

Apliakce ScanWritr promění fotoaparát Vašeho smartphonu ve skener, stačí fotoaparát namířit na dokument a vyfotit. Aplikace se již postará o finální úpravu celého dokumentu pomocí automatické detekce hran dojde k oříznutí obrazu, následně dojde k vylepšení obrazu se zvýrazněním textu.

ScanWritr ScanWritr2 ScanWritr1

http://www.youtube.com/watch?v=zNU5qkgs8TA


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

iCountTimer Free

iCountTimer přijde vhod při cvičení. Tato jednoduchá aplikace Vám poslouží jako časovat či počítadlo během prováděných cviků. Můžete si tak nastavit předem vlastní cvičební plán a pustit se do cvičení.

iCountTimer1 iCountTimer2 iCountTimer


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

7 KOMENTÁŘE

 1. No nic, stylem článku na 10 stran při tak pomalém webu jste to podělali – končím s čtením tipů. Nemám na to celý odpoledne.

 2. Dobrý den,

  prvek, který stránkoval aplikace, jsem z článku odstranil a naleznete jej nyní tedy v takovém formátu, jako tomu bylo i v staré verzi AndroidMarketu.

  Přeji hezký zbytek dne,
  Martin Kadlček

  • Tak tomu bude do té doby než se nám podaří lépe optimalizovat načítání stránek.

   S pozdravem

   Michal Machoczek

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here