Tip na originální českou hru: 66 Percent

1

Pokud hledáte originální hru na zkrácení dlouhé chvíle a zároveň chcete podpořit české vývojáře, zkuste novinku 66 procent. Ta sází hlavně na jednoduchou hratelnost a neotřelý nápad.

2 3 1

Podstatou gamesy je nafukovat balónky dlouhým stiskem prstu tak, aby zaplnily minimálně 66 procent hrací plochy. Jednoduché jak facka, říkáte si? Není to tak, jelikož ,,potlouky“, jejichž počet se postupem do dalších levelů zvyšuje, vám balónky propichují. Jak daleko dojdete, je tedy na vašich schopnostech. K vyššímu skóre můžete využít již nafouklých balónků, které po natočení telefonu dokáží potlouky uvěznit ve škvírách.

https://www.youtube.com/watch?v=KRU3rsOu2yA

Aplikace je zdarma s možností dokoupit si v herním obchodě míčky jiných barev nebo změnit motiv. Součástí Store 66 je také zpoplatněné vypnutí reklam, které jsou skutečně otravné, jelikož se spouští po každé hře společně s přihlašovacím formulářem Googlu. Za tento fakt dáváme bod dolů.

Hodnocení: 4/5

Hru si můžete stáhnout v Gooogle Play pod TÍMTO ODKAZEM.

 

1 komentář

  1. Během zítřka vydám aktualizaci která vyřeší opakovanou žádost o Google Play Service (chybně mi přišlo její používání normální). Od aktualizace se bude pokoušet připojit pouze po spuštění. Nyní ji nahrávám jako beta verzi k otestování.

    K reklamám bohužel není jak moc je změnit. Zobrazí se pouze na Game Over obrazovce která je u začátečníku asi relativně častá, ale pro dosažení levelu 10-20 je třeba typicky kolem 15-45min. A připadá mi že jedna reklama za 15 – 45min je relativně málo a beru to jako jakousi odměnu pro pokročilejší hráče.

    Jinak děkuji Janu Hegarovi za recenzi moc si ji vážím.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here