HTC – dostanou se chytré hodinky na světlo veřejnosti?

0

Není tomu tak dávno, co se objevily na trhu první chytré hodinky a dnes již mnozí výrobci nabízí přinejmenším jeden tento produkt ve své nabídce, přeci jen například LG má dva modely v nabídce, Samsung nezůstal pozadu a taktéž má jeden model ve své nabídce a samozřejmě musím zmínit nádherný model Moto 360 pocházející od Motoroly (o modelu si můžete více přečíst zde ) a dokonce i Asus oznámil, že pracuje na své variantě chytrých hodinek.

Ovšem o to více zarážející informace se začali rojit z HTC, pojednávající o tom, že se příznivci značky nedočkají chytrých hodinek tak rychle, především kvůli vysoké ceny a minimálním technickým rozdílům v porovnání s konkurenčními produkty nacházejícími se již dnes na trhu. Na jednu stranu takto HTC ztratí možnost rozšíření své modelové flotily a možnost přijít si k dalším ziskům. Ovšem musíme také brát v zřetel to, že zařízení s operačním systémem Android Wear nejsou natolik vybroušena, jak by mohla být, čímž nabývá staré přísloví „dočkej času jako husa klasu“  důležitosti – přeci jen je lepší vydat zařízení s menším počtem neduh, byť později, nežli vydávat zařízení vesměs okamžitě, ovšem s více než četnými nedostatky.

Ačkoliv je již zřejmé, že se chytrých hodinek pocházejících z dílen HTC nedočkáme jen tak brzy, stále zde máme jistou naději, že se v budoucnu produkt shodného zaměření začne prodávat, především pokud výrobce zjistí, že na trhu mají zařízení tohoto rázu skutečný potenciál a můžeme říci, že tomu tak skutečně je (stačí se jen pozastavit na již dříve zmíněný model Moto 360 pocházející od Motoroly, který byl vyprodán již během čtyřiadvaceti hodin). Tak uvidíme, zdali si toto uvědomí i vysoce postavení lidé z HTC a zda se dočkáme hodinek pocházející právě z jejich modelové řady.

Zdroj – http://androidandme.com/

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here