Tipy na vánoční aplikace pro Android

0

Vánoce jsou doslova za dveřmi a pokud ještě nemáte ve svém smartphonu či tabletu nějakou sváteční aplikaci, máme pro vás tip na několik zajímavostí z Google Play Store. Ano, ve všech případech jde o zbytečnosti, bez kterých se jistě obejdeme, na druhou stranu jsou Vánoce jen jednou za rok, tak proč si neudělat radost.

Ginger Bells

Zajímavá aplikace s originální perníčkovou grafikou, která obsahuje simulaci šesti druhů vánočních zvonků. Zvonění se spouští zatřesením telefonu. Aplikace obsahuje také časovač, pomocí kterého můžete nastavit puštění zvonečku za určitou dobu a připravit se tak na příchod Ježíška.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Koledy

K Vánocům neodmyslitelně patří koledy, které najdete v této aplikaci od T-Mobile. Ano, konkrétně se jedná o pět známých českých koled, které si v aplikaci můžete nejen pustit, ale také si zazpívat, protože aplikace obsahuje také kompletní texty těchto koled.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Christmas Rink Live Wallpaper

A nakonec nesmí chybět živá tapeta, kterých v Google Play Store najdete opravdu mnoho. Nám se nejvíce líbila ta s názvem Christmas Rink Live Wallpaper, která je opravdu hezky graficky zpracovaná a ukazuje vánoční náměstí s bruslaři. V základní verzi získáte jedno pozadí, další si můžete zakoupit později pomocí mikrotransakcí.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here