Student Agency přichází s vlastní aplikací

0

Před pár dny se na Google Play objevila další zajímavá aplikace, která nám usnadní rezervování místenky pohodlně pomocí mobilního telefonu. Pokud často využíváte služeb Student Agency, určitě budete nadšení, nechybí totiž nic, co by nenabízelo webové rozhraní. Aplikace je určena zatím exkluzivně  pro uživatele mobilních telefonů s Androidem. Jediná podmínka je mít přístroj s verzí Androidu 2.1, což splňuje valné procento všech uživatelů. Pro vlastníky volných a kreditových jízdenek jde tedy o velký přínos.

Aplikaci na Google Play naleznete pod příznačným názvem: Jízdenky. Aplikace je pro všechny uživatele velkou výhrou, doposud se totiž po přístupu z mobilního zařízení vždy objevila hláska, že stránka není určena pro mobilní zařízení a Student Agency tak neručí za správnost vyřízení požadavku. Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že zarezervovat si místenku pomocí těchto stránek bylo na velmi dlouhou dobu a většinou až na několikátý pokus.

1        2        3

Po úvodním intru se dostanete na přihlašovací obrazovku, kde zadáte svoje osobní údaje pro přihlášení. Tento krok je možné přeskočit, pokud se chcete pouze podívat kdy daný spoj (autobus, vlak) odněkud někam jede a nepotřebujete si tedy jízdenku přímo rezervovat.

Po přihlášení se dostanete na základní obrazovku aplikace, která je rozdělena na 4 složky, mezi kterými procházíte. V těch máte hned několik informací: stávající jízdenky, zakoupené jízdenky, časy odjezdů, dle pravidel také můžete jízdenku stornovat nebo samozřejmě založit novou. Pokud je daný spoj vyprodán, v přehledu ho již neuvidíte, to je trochu změna oproti internetovému rozhraní.

Místenky jsou barevně označeny pro přehlednost podobně jako na internetu. Šedě jsou zbarvená místa, která jsou obsazená, tudíž nedostupná, modře volná a žlutě ta místa, která jste označil. Aplikace je sice teprve ve svých začátcích a bude tak jistě reagovat na podněty uživatelů, přesto jde o profesionálně vytvořenou aplikaci, ve které nechybí nic, co je potřeba.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here