Správce souborů z MIUI je dostupný pro jakýkoliv telefon s Androidem

0

Stáhněte si správce souborů Mi File Explorer, který můžete znát z oblíbené alternativní ROM s názvem MIUI. Vývojář apooonet z fóra xda-developers upravil tuto aplikaci tak, aby ji bylo možné nainstalovat a spustit na jakémkoliv telefonu s operačním systémem Android 2.2 nebo novějším.

  

Mi File Explorer nabízí čisté a přehledné uživatelské rozhraní a také mnoho zajímavých funkcí. Kromě běžného prohlížení jsou soubory rozděleny také podle typu (např. obrázky, hudba, videa, dokumenty, instalační soubory apk) a nechybí ani grafické znázornění zbývající volného místa. Mezi další funkce patří správce souborů s právy root, rozbalování ZIP archivů a FTP klient.

A vývojář aplikaci neustále vylepšuje. Už brzy by měla přibýt například možnost skrýt adresáře nebo prohlížení souborů v ZIP archivu před jeho rozbalením. Své tipy na vylepšení nebo hlášení chyb můžete psát na xda fóru.

Pokud chcete Mi File Explorer vyzkoušet, stáhněte si jej zdarma zde. APK soubor stáhněte na paměťovou kartu nebo do paměti telefonu a nainstalujte jako běžnou aplikaci.

via xda

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here