SocialScope pro Android v betaverzi

12

Socialscope pro Android

SocialScope, populární klient agregátoru sociálních sítí z Blackberry, vstupuje do betaverze. Spolu s ním dostává i „nové“ jméno (zjednodušeně Scope) a nové uživatelské rozhraní. Ač pořád ještě na pozvánky, přináší perfektní propojení Twitteru, Facebooku, Tumbleru, Foursquare a Instagramu.

Aplikace má velice jednoduché rozhraní, které si vypůjčuje prvky z Metra systému Windows Phone, ale i z ostatních aplikací, např. Path a stejný způsob vložení nového statusu, check-inu, či vložení nové fotografie. Stejně jako např. Tweetdeck (nebo v placené verzi Seesmic) nabízí možnost pohledu na sociální sítě v jednom streamu a vložení oblíbeného obsahu na několik sítí zároveň, nebo si můžete rozepsanou zprávu uložit na potom.


                               Homescreen SocialScopeNový příspěvek Scope

Příjemně překvapí slušná integrace Facebooku. A tak na rozdíl od právě již zmíněného Tweetdecku můžete rovnou z aplikace přistupovat ke zprávám. Notifikace jsou samozřejmostí.

My pro vás, jako naše věrné čtenáře, máme deset pozvánek. Stačí, když do komentářů uvedete svůj email a obdržíte unikátní kód potřebný k registraci. Email prosím uvádějte ve tvaru your(at)email.com, abychom předešli nežádoucím spamům.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

12 KOMENTÁŘE

  1. Bohužel už jsme rozdali všechny pozvánky, nezoufejte však, každý kdo ji od nás obdržel může několik pozvánek též rozposlat 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here