[Aktualizováno] Samsung Galaxy SII dostává OTA aktualizaci I9100BULP7 od Vodafone

14

Majitelé telefonu Samsung Galaxy SII kupovaného u Vodafone mohou od dnešního rána stahovat OTA aktualizaci I9100BULP7 o velikosti 42,54 MB, která slibuje vyšší stabilitu systému.

V současné době zjištujeme u Vodafonu bližší informace k aktualizaci, které doplníme do článku, jakmile je budeme mít k dispozici.

2. 7. 2012 – Aktualizováno

Vodafone se na FB vyjádřil k vydané aktualizaci velmi úsporně: „Update vylepšuje stabilitu, zvyšuje výdrž baterie a odstraňuje textové chyby.“

14 KOMENTÁŘE

  1. Tak Vodafone zatím stále neodpovídá. Moji otázku podstoupili svým technikům… Jestlipak se dočkáme v průběhu příštího týdne?

  2. Ja vlastním SGS II od Vodafone a od doby co jsem aktualizoval na 4.0.3 tak kdyz zmacknu aktualizovat mobil je bez odezvy. Ma nekdo zkusenosti ??

    • Dobrý den, nechápu, jak to myslíte. Když dáte aktualizovat co? Aplikace v marketu nebo ROM v nastavení telefonu? Bez odezvy znamená co? Že zamrzne, nebo že se nic nestane? Zkoušíte to přes wifi nebo přes operátora přes data?

  3. Kdyz jsem stahl OTA verzi o velikosti cca 218 MB tak jsem byl nadsen..po teto aktualizaci je telefon spise pribrzdeny a o stabilite a vydrzi baterie bych se radsi ani nezminoval..snad prijde dalsi patch ktery bude lepsi nez tento vytvor !!!!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here