Social Notification Free – tweetujte kdykoliv, odkudkoliv a hlavně okamžitě

0

soc

Tweetujete hodně? Tweetujete často? Tak často, že Vás přitom zdržuje dokonce i zapnutí twitterového klienta? Tak v tom případě by Vás mohla zajímat poměrně mladá aplikace Social Notification.

Ta totiž nedělá nic menšího, než umožňuje v podstatě okamžitě tweetovat nebo jinak sdílet text nezávisle na tom, co na telefonu či tabletu právě děláte. Po kliknutí na neustále aktivní notifikaci totiž dokáže nad jakoukoliv aplikací zobrazit dialog, do kterého lze napsat text a následně jej buďto přímo tweetnout nebo nadále sdílet skrze klasický androidí dialog, třeba na facebook, do SMS a tak podobně.

Vzhledem k primárnímu zaměření na twitter nabízí aplikace pár vychytávek, pro napsání přímé zprávy stačí například napsat D <twitter přezdívka> <zpráva>. Automaticky dochází také ke kontrole, jestli se tweet úspěšně odeslal a případnému zkracování odkazů pomocí byt.ly.

V placené verzi, která stojí 20 korun, pak aplikace navíc umožňuje sdílení obrázků, automatický start po zapnutí zařízení a na Androidu 4.1 a vyšším rychlé vypnutí aplikace skrze rozšířenou notifikaci.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

soc_1 soc_2 soc_3

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here