Rychlý zápisník pro Android

0

Nejrůznějších poznámkových bloků najdete v Google Play Store opravdu nespočet. Dnes se ale podíváme na aplikaci, která mezi ostatními nevyniká svým grafickým zpracováním ani funkcemi, ale naopak rychlostí a jednoduchostí.

  

Rychlý zápisník (Fast notepad) neobsahuje žádné zbytečné funkce. Po jeho spuštění se objeví pouze seznam napsaných poznámek a tlačítko pro napsání nové poznámky. Krátkým kliknutím na poznámku v seznamu můžete provést její editaci a při dlouhém kliknutí se objeví dialogové okno, které navíc umožňuje klonovat poznámku (tj. vytvořit stejnou poznámku ještě jednou) nebo ji smazat.

Obrovskou výhodou aplikace je bezplatné stažení a absence jakýchkoliv reklam. Vývojář navíc slibuje, že aplikace bude zdarma a bez reklam i nadále, pokud tedy chcete podpořit vývoj, můžete tak provést například přes PayPal.

Aplikace je veliká jen několik desítek kilobajtů a nezabírá tak zbytečné místo v paměti telefonu. Jedinými nevýhodami aplikace může být nepříliš povedený automatický překlad (aplikaci nelze přepnout do angličtiny) a chybějící widget, který se dá alespoň částečně nahradit vložením ikonky aplikace na domovskou stránku.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Klady a zápory:
+ jednoduchost a rychlost
+ žádné reklamy
+ nízká velikost
+ zdarma ke stažení
– chybějící widget
– krkolomný automatický překlad některých popisků
Hodnocení aplikace: 90 % 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here