Populární časopis 100+1 zahraniční zajímavost vydal oficiální aplikaci pro Android

0

101_1

Populární český časopis 100+1 zahraniční zajímavost, který můžete znát mimo jiné díky úžasnému twitter účtu @stoplusjednicka, dnes ráno vydal skrze Google Play oficiální aplikaci pro mobilní telefony a tablety s Androidem.

Aplikace v současné době nabízí jedno ukázkové číslo ze začátku roku 2012 zdarma na otestování. Další vydání, včetně těch nejnovějších, pak lze přímo z čtečky zakoupit přes Google Play. Každé stojí 35 korun českých, tedy stejně jako papírová verze na stáncích. Výhodnější možnost předplatného prozatím není, podle tvůrců aplikace se s ním ale v dohledné době počítá.

Co se týče samotné aplikace, tak bez problémů funguje jak na telefonu, tak i tabletu. Vcelku použitelná je poměrně překvapivě i na starších zařízeních, jako třeba již více než dva roky starém Galaxy S. Jen si je třeba zvyknout na delší časy nahrávání stránek s rozsáhlejší grafikou a více interaktivními prvky.

Jediným větším problémem aplikace tak prozatím je již zmíněná absence předplatného a nezobrazování velikosti stahovaného čísla. Vzhledem k opravdu velkému množství kvalitních obrázků totiž jednotlivá vydání zabírají poměrně hodně místa, což dělá z nemožnosti vidět, jak velká přesně jsou poměrně nepříjemnou vlastnost.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

101_4 101_3 101_2

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here