PinTasking: vyšší level multitaskingu (aplikace)

0

title8-750x468

Jednou z nejsilnějších stránek Androidu je schopnost používat různé aplikace současně. Android byl první mobilní operační systém, který uměl multitasking, který nám umožňuje přepínat mezi aplikacemi, aniž bychom je museli zavírat a následně znovu otevírat.

I když je tato funkce v posledních letech výrazně pokročila, ještě toho zbývá mnoho, aby byli mobilní multitasking systémy dokonalé. To, co nám ukázal Facebook Messenger v podobě bublin pro zasílání zpráv, je také základem aplikace Pintasking, která se snaží využít této funkce a poskytnout mnohem dynamičtější multitasking.

Pintasking, jiný multitasking

1421432979022074770-750x375

S Pintasking můžeme minimalizovat jakoukoliv aplikaci do bubliny, se kterou můžeme pohybovat na jakoukoliv část obrazovky. To nám umožňuje přepínat z jedné aplikace do druhé rychle, pouhým klepnutím na bublinu.

Pintasking nám také nabízí otevírání odkazů na pozadí tak, že budou pokračovat v načítání, při používání jiné aplikace, nebo možnost mít tlačítko, které nám umožní provést akci podobnou Alt + Tab v klasických detskopových systémech.

Není pochyb o tom, že nám tyto funkce usnadní práci, v případě že používáme více aplikací najednou a práce bude následně dynamičtější.

Bohužel, skvělé vlastnosti něco stojí. Pintasking má i bezplatnou verzi, ta nám však nedovolí užívání bublin, ale pouze nám umožní přepínat mezi aplikacemi (jak je uvedeno výše podobně, jako u příkazu Alt + Tab na PC). Jeho cena není příliš vysoká, stojí 111,- za Pro verzi.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here