Photo movie creator – vytvořte si video z vlastních fotografií

0

Vývojáři ze Sony Digital Network Applications vytvořili pro Android aplikaci Photo Movie Creator, ve které ze svých fotografií vytvoříte snadno působivou video prezentaci doplněnou hudbou.Výsledné video můžete poslat svým přátelům přes email nebo uveřejnit na sociálních sítích.

Při vytváření videa si můžete vybrat z 18 různých šablon, které jsou rozděleny po 3 do 6 kategorií: Cestování (Travel), Svatba (Wedding), Děti (Kids), Sport (Sports), Víkend (Weekend) a Všední den (Everyday life).  Dané šablony můžete různě střídat a vytvořit si tak unikátní video. Začátek videa můžete doplnit velkým nápisem, dále máte možnost popsat každou fotografii. Pro větší zážitek při zhlédnutí můžete do pozadí videa vložit melodii ze šablony, nebo jakoukoliv vlastní skladbu z telefonu. Zdrojem pro dané video jsou fotografie, které máte uloženy v telefonu.

Photo movie creator

httpv://www.youtube.com/watch?v=EvrMw6H21sg

Na Android marketu naleznete trial verzi zdarma, ve které máte k dispozici 6 šablon a možnost vytvářet videa po dobu 14 dní. Neomezená plná verze je k dispozici za cca 45 Kč.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here