Nejlepší aplikace pro MS 2014 v Brazílii

0

 FIFA

Oficiální aplikace Fifa Vám nabídne kompletní zpravodajství z nadcházejícího MS 2014 ve fotbale. Dále v rámci aplikace naleznete informace od Ligy mistrů až po všechny národní ligy, jenž zastřešuje právě Fifa.

FIFA1 FIFA FIFA2

 


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

FotMob – World Cup 2014 Brazil

Speciální vydání aplikace pro MS 2014 ve fotbale, která vám nabídne kompletní informační servis včetně zvukových fotbalových reportáží.  V aplikaci naleznete výsledky zápasů v reálném čase, herní statistiky(soupisky, statistiky, góly, karty, penalty, neproměněné penalty, rozhodčí a střídání), tabulky, a program mistrovství. Po skončení MS opět naleznete v aplikaci informace z více než 100 ligových soutěží.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

365Scores:World cup edition

Zvláštní vydání aplikace k mistrovství světa ve fotbale 2014 v Brazílii. V rámci aplikace naleznete živá skóre, upozornění, výsledky, videa, tabulky, pořadí a nejlepší střelce. Na šampionát do Brazílie se možná nedostanete, ale celá akce je i na 365Scores! Nejdetailnější zpravodajství z mistrovství světa máte doslova na dosah ruky. Včetně úplného rozvrhu zápasů a časů zahájení utkání. Podívejte se na soupisky hráčů s jejich kompletními statistikami. Ty z Brazílie 2014 tam nebudou chybět. Kompletní pořadí týmů na turnaji, takže hned uvidíte, s kým bude ten váš hrát příště! Prohlédněte si všechny stadiony, kde se bude mistrovství odehrávat. Včetně lokality, fotografií a statistik. Kromě toho samozřejmě, jak asi čekáte, na aplikaci 365Score naleznete upozornění na všechny vstřelené branky a videa.

 365Scores1 365Scores 365Scores2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

SofaScore World Cup 2014 LIVE

Zvláštní vydání aplikace pro MS v Brazílii. Sledujte Mistrovství světa ve fotbale pohodlně ve svém Androidu: live výsledky, program, skupiny, statistiky, rozpis zápasů, nejlepší střelci, videa, tabulky.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Pelé: King of Football

Hra král fotbalu Vás zavede do brazilských uliček, kde můžete poměřit své síly s místními hochy tak jako slavný Pelé. Dokážete-li svůj um pak se propracujete na stotisícové stadiony. Okuste na vlastní kůži kariéru nejlepšího fotbalisty světa na displeji Vašeho Androidu.

King of Football2 King of Football King of Football1


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

adidas 2014 FIFA World Cup

Vyzkoušejte interaktivní wallpaper od Adidasu pro MS 2014 v Brazílii.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here