Navigace HERE Beta od Nokie je zdarma dostupná pro zařízení Samsung Galaxy

0

navigace HERE

Nokia to nebyly pouze populární přístroje devadesátých let a začátku nového tisíciletí. Mezi velmi oblíbené produkty patřila i offline turn-by-turn  navigace, kterou Nokia nabízela ve svých přístrojích zdarma. Zatímco co nové telefony od Nokie ztrácely dech, se navigace neustále vylepšovala a ve své době patřila mezi jednu z nejlepších. Po prodeji mobilní divize Microsoftu zůstala tato aplikace stále Nokii, ta se rozhodla pro další rozvoj tohoto produktu nejprve vydala navigaci pod názvem Here pro Windows phone.

 here1 herehere2

Nyní si beta verzi navigace Here mohou také stáhnout všichni majitele přístrojů Samsung Galaxy přes obchod Samsung Apps. Je jen otázkou času, kdy se objeví tato povedená navigace v Google Play a bude k dispozici pro všechny Android zařízení. My na našem redakčním Galaxy Note II, právě testujeme navigaci a již brzy Vám přineseme podrobnější recenzi. Dnes se však s Vámi můžeme podělit o první dojmy a krátce si představit aplikaci.

Navigace HERE můžete požívat téměř kdekoliv bez nutnosti připojení k datové síti. Stačí si stáhnout v pohodlí domova mapové podklady země, kde právě cestujete či kde se nacházíte a můžete začít využívat navigování při chůzí, cestách vlakem či automobilem. Navigace Vás vždy dovede hlasovými příkazy co nejrychleji do Vámi určeného cíle díky znalosti aktuální dopravní situace (podpora 40 zemí). Pro příjemnější práci při plánovaní delší cesty můžete využít možnosti si naplánovat cestu přes webový portál Here.com a poté se nechat pouze navigovat přístrojem.

Vyjma navigace Vám aplikace poskytne informace o veřejné dopravě ve více než 750 městech, které Vám přijdou vhod na dovolené či víkendové návštěvě některé z metropolí. Největšího uživatelkého konfortu docílíte propojením navigace s chytrými hodinkami Gear S jenž Vám zobrazí pokyny pro chůzi či veřejnou dopravu na displeji.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here